İskilip yolu çile yolu oldu

İhalesi birkaç kez yapılan ve çeşitli olumsuzluklar nedeniyle bir türlü bitmek bilmeyen Çorum-İskilip yolu sürücüleri isyan ettiriyor.  

İskilip yolu çile yolu oldu

İhalesi birkaç kez yapılan ve çeşitli olumsuzluklar nedeniyle bir türlü bitmek bilmeyen Çorum-İskilip yolu sürücüleri isyan ettiriyor.  

Bilindiği gibi daha önce 26 kilometresinin yapımı için ihalesi yapılmış, çeşitli olumsuzluklar nedeniyle sözleşme feshedilmişti. Fesih sonrası Belediye Başkanı Recep Çatma 55 kilometrelik İskilip-Çorum yolunun tamamının yapımı için girişim başlatmıştı.
İlk ihalesinin yapıldığı günden bu yana sorunları bir türlü bitmeyen İskilip yolunun çeşitli firmalarlada ayrı ayrı ihalesi yapılmasına rağmen ilerleme sağlanamadı. 
Yolların engebeli ve çukur durumu ise sürücüleri çileden çıkartıyor.  Vatandaşlar yapımı uzayan yolun biran önce bitirilmesini istiyor.


 

(Haber Merkezi)

Güncelleme Tarihi: 09 Kasım 2018, 11:28
YORUM EKLE
YORUMLAR
İskilipden
İskilipden - 2 yıl Önce

Seçim geliyor. Her seçim öncesi malzeme yapılıyor. Yazık bu insanımıza, arabalara yıpranıyoruz.
İnsan başka ilçelerin DUBLE LOLLARINI GÖRDÜNMÜ CEZAMIZ VAR DİYE SORUB
YOR KENDİ KENDİMİZE

Misafir
Misafir - 2 yıl Önce

Maalesef Türkiye de Çorum kadar sahipsiz başka bir yer yok.Doğunun bile bütün yollar mükemmel.Fakat Çorum un İskilip Osmancık yolları hala çok kötü.

aa
aa - 2 yıl Önce

iskilip yolunun kaderi frima yine işi yarım bırakır
tamamlamak karayollarına düşer yarım yamalak
bu hep böyle olmuştur.

hasan uzunkavakaltındayataruyuroğlu
hasan uzunkavakaltındayataruyuroğlu - 2 yıl Önce

%62 OY VERİRSEN SAHİP ÇIKACAK 3 İKTİDAR MİLLET VEKİLİN VARSA SANA YOLDA ÖDENEKTE YOK.SEN AMASYA,YOZGATMISIN.SÜRÜDEN NE FARKIN VAR.OSMAÇIK İSKİLİP YOLUYMUŞ.BE ADAM ORTA KÖY DİYE BİR İLCE VAR.VARMI YOKMU ODA BELLİ DEGİLYA.YOLU VARMI YOLU,BIRAK DUBLE YOLU.ENKOLAY CEMİLBEYE KADAR OL AN KISIMA ÇORUMDAN İLK 25 KM YE BİLE YOL DEMEYE ŞAHİT LAZIM. ZAMANINDA ÇORUMUN YOLUNU BİLMEYEN BİR TBMM SİNE SEÇILMİŞLERE SORMUŞLAR.MEMLEKETİN DEGİL.YOLUNUDA BİLMİYORSUN ÇORUMDAN HEP SEÇİLİYORSUN DİYE.EEE PARAYI VERİNCE OLUYOR DEMİŞ.DAHA AGIRINI SÖYLEMİŞTE AYIP OLUYOR

VADANDAŞ
VADANDAŞ - 2 yıl Önce

ÖDENEK GÖNDERİN İŞİ EHLİNE VERİN

vah çorumlu
vah çorumlu - 2 yıl Önce

şu çeşitli olumsuzluklar neymiş acaba biraz açsak... cümle yollarda , 3. hava alanında, boğaza tüp geçitte sorun olmuyor ama iş çorumun yoluna gelince, polis okuluna gelince, hava alanına gelince olumsuzluklar bitmiyor nedense. neden ? çünki çorumlu bu, eline vur ekmeğini al. Bizi Allah kayırsın, bu yamyamlar deveyi hamuduyla yutar.

SIRADAKİ HABER