KAYBETTİKLERİMİZ

HASAN YILDIZ

HASAN YILDIZ

TARİH: 25 Eylül 2019 00:00 ZAMAN: İKİNDİ NAMAZI KONUM: BÜYÜKGÜLÜCEK KÖYÜ

Büyükgülecek  Köyü’ nden, Mehmet, Cemalettin, Abdullah, Kemalettin, Metin ve Erdoğan YILDIZ’ ın babası; Hasan YILDIZ vefat etmiştir. Allah Rahmet eylesin.

FATMA EKMEKÇİOĞLU

FATMA EKMEKÇİOĞLU

TARİH: 24 Eylül 2019 00:00 ZAMAN: ÖĞLE NAMAZI / ULU CAMİ KONUM: MERKEZ ULU MEZARLIK

Terzi Esnafından Muhittin EKMEKÇİOĞLU’ nun gelini, Kenan EKMEKÇİOĞLU’ nun eşi, Vergi Dairesi çalışanı Ekrem EKMEKÇİOĞLU’ nun yengesi; Fatma EKMEKÇİOĞLU vefat etmiştir. Allah Rahmet eylesin.

NEŞET GENÇ

NEŞET GENÇ

TARİH: 24 Eylül 2019 00:00 ZAMAN: İKİNDİ NAMAZI KONUM: KAVAKLIÇİFTLİK KÖYÜ

Kavaklıçiftlik Köyü’ nden, Gürsel GENÇ’ in ağabeyi, Merhum Satılmış GENÇ’ in babası, Fikret GENÇ’ in dedesi, Ünal GEVŞEK’ in dayısı; Neşet GENÇ vefat etmiştir. Allah Rahmet eylesin.

RAHMİ ÖZTAŞ

RAHMİ ÖZTAŞ

TARİH: 24 Eylül 2019 00:00 ZAMAN: 12:00 HACI BEKTAŞİ K.V. KONUM: SAZAK KÖYÜ

Sazak Köyü’ nden, Sevtekin ÖZTAŞ’ ın babası, Halil İbrahim ÖZTAŞ’ ın oğlu, Dudu ÖZTAŞ’ ın eşi, Almanya’ da ikamet eden; Rahmi  ÖZTAŞ vefat etmiştir. Allah Rahmet eylesin.

HAYDAR ÜŞÜMÜŞ

HAYDAR ÜŞÜMÜŞ

TARİH: 24 Eylül 2019 00:00 ZAMAN: ÖĞLE NAMAZI / EHLİBEYT CAMİ KONUM: MERKEZ ULU MEZARLIK

Palabıyık Köyü’ nden, Ali Ekber ÜŞÜMÜŞ’ ün oğlu, Murat, Ufuk, Güngör ve Savaş ÜŞÜMÜŞ ile Güler ARMAN, Güllü GENÇASLAN, Döndü BIYIK ve Çağla TOLAN’ ın kardeşi, Ali Mert ve Berkay ÜŞÜMÜŞ’ ün babası; Haydar ÜŞÜMÜŞ vefat etmiştir. Allah Rahmet eylesin.

MUSTAFA AHLATÇI

MUSTAFA AHLATÇI

TARİH: 20 Eylül 2019 00:00 ZAMAN: CUMA NAMAZI / ULU CAMİ KONUM: MERKEZ ULU MEZARLIK

Yaşar ve Zeliha AHLATÇI’ nın oğlu, İsmet ve İsmail AHLATÇI ile Zehra ÖZTÜRK’ ün  ağabeyi, Fatih, Ferhat ve Fırat AHLATÇI’ nın babası, Nezahat AHLATÇI’ nın eşi; Mustafa AHLATÇI vefat etmiştir. Allah Rahmet eylesin.

ALİ YILDIRIM

ALİ YILDIRIM

TARİH: 20 Eylül 2019 00:00 ZAMAN: 14:00 HACI BEKTAŞİ K.V. KONUM: ÇOBANDİVAN KÖYÜ

Çobandivan Köyü’ nden, Muharrem, Güzide, Sultan, Cemile ve Nazlı YILDIRIM’ ın babası; Ali YILDIRIM vefat etmiştir. Allah Rahmet eylesin.

YÜKSEL AKBULUT

YÜKSEL AKBULUT

TARİH: 19 Eylül 2019 00:00 ZAMAN: ÖĞLE NAMAZI / ULU CAMİ KONUM: MERKEZ ULU MEZARLIK

Nakliyeci ve Soğancı Esnafından Cengiz ve İlyas AKBULUT’ un annesi; Yüksel AKBULUT vefat etmiştir. Allah Rahmet eylesin.

FATMA TOPÇU

FATMA TOPÇU

TARİH: 19 Eylül 2019 00:00 ZAMAN: 11:00 HACI BEKTAŞİ K.V. KONUM: YUKARIKÖRÜCEK KÖYÜ

Mecitözü, Yukarıkörücek Köyü’ nden, Muzaffer, Kasım, Sadık, Merhum İsmet ve Duran TOPÇU’ nun annesi, Merhum İsmail TOPÇU’ nun eşi; Fatma TOPÇU vefat etmiştir. Allah Rahmet eylesin.

BATTAL LAL

BATTAL LAL

TARİH: 17 Eylül 2019 00:00 ZAMAN: ÖĞLE NAMAZI KONUM: İNALÖZÜ KÖYÜ

İnalözü Köyü’ nden, Ahmet LAL’ ın oğlu, Yaşar LAL’ ın kardeşi; Battal LAL vefat etmiştir. Allah Rahmet eylesin.          ( Cenazeye katılacaklar için saat 11:00′ de Meydan Cami önünden araç kalkacaktır.)