KAYBETTİKLERİMİZ

MUSTAFA AHLATÇI

MUSTAFA AHLATÇI

TARİH: 20 Eylül 2019 00:00 ZAMAN: CUMA NAMAZI / ULU CAMİ KONUM: MERKEZ ULU MEZARLIK

Yaşar ve Zeliha AHLATÇI’ nın oğlu, İsmet ve İsmail AHLATÇI ile Zehra ÖZTÜRK’ ün  ağabeyi, Fatih, Ferhat ve Fırat AHLATÇI’ nın babası, Nezahat AHLATÇI’ nın eşi; Mustafa AHLATÇI vefat etmiştir. Allah Rahmet eylesin.

ALİ YILDIRIM

ALİ YILDIRIM

TARİH: 20 Eylül 2019 00:00 ZAMAN: 14:00 HACI BEKTAŞİ K.V. KONUM: ÇOBANDİVAN KÖYÜ

Çobandivan Köyü’ nden, Muharrem, Güzide, Sultan, Cemile ve Nazlı YILDIRIM’ ın babası; Ali YILDIRIM vefat etmiştir. Allah Rahmet eylesin.

YÜKSEL AKBULUT

YÜKSEL AKBULUT

TARİH: 19 Eylül 2019 00:00 ZAMAN: ÖĞLE NAMAZI / ULU CAMİ KONUM: MERKEZ ULU MEZARLIK

Nakliyeci ve Soğancı Esnafından Cengiz ve İlyas AKBULUT’ un annesi; Yüksel AKBULUT vefat etmiştir. Allah Rahmet eylesin.

FATMA TOPÇU

FATMA TOPÇU

TARİH: 19 Eylül 2019 00:00 ZAMAN: 11:00 HACI BEKTAŞİ K.V. KONUM: YUKARIKÖRÜCEK KÖYÜ

Mecitözü, Yukarıkörücek Köyü’ nden, Muzaffer, Kasım, Sadık, Merhum İsmet ve Duran TOPÇU’ nun annesi, Merhum İsmail TOPÇU’ nun eşi; Fatma TOPÇU vefat etmiştir. Allah Rahmet eylesin.

BATTAL LAL

BATTAL LAL

TARİH: 17 Eylül 2019 00:00 ZAMAN: ÖĞLE NAMAZI KONUM: İNALÖZÜ KÖYÜ

İnalözü Köyü’ nden, Ahmet LAL’ ın oğlu, Yaşar LAL’ ın kardeşi; Battal LAL vefat etmiştir. Allah Rahmet eylesin.          ( Cenazeye katılacaklar için saat 11:00′ de Meydan Cami önünden araç kalkacaktır.)

ELMAS BORUÇ

ELMAS BORUÇ

TARİH: 17 Eylül 2019 00:00 ZAMAN: ÖĞLE NAMAZI / ULU CAMİ KONUM: MERKEZ ULU MEZARLIK

Saraylı Köyü’ nden, Ömer, Ahmet ve Osman BORUÇ’ un  kardeşi, İsmail, İlhan, Nazmiye ve Halit ÖLMEZ’ in annesi; Elmas BORUÇ vefat etmiştir. Allah Rahmet eylesin.

SADIK YALÇIN

SADIK YALÇIN

TARİH: 17 Eylül 2019 00:00 ZAMAN: İKİNDİ NAMAZI KONUM: DÜVENCİ BELDESİ

Düvenci Beldesi’ nden, Abdullah, İlhan ve Aytekin YALÇIN’ ın babası, Düvenci Beldesi Belediye Başkanı Necmettin YALÇIN’ ın amcası, Çorum Belediyesi çalışanı Kadriye YALÇIN ve Diş Hastanesi çalışanı Fatma YALÇIN’ ın kayınpederi, Düvenci Beldesi eski Belediye Başkanı; Sadık YALÇIN vefat etmiştir. Allah Rahmet eylesin. DÜVENCİ BELDESİ

MERYEM KILIÇARSLAN

MERYEM KILIÇARSLAN

TARİH: 17 Eylül 2019 00:00 ZAMAN: ÖĞLE NAMAZI / ULU CAMİ KONUM: MERKEZ HIDIRLIK MEZARLIĞI

Çorum Belediyesi Su İşleri Müdürlüğü’ nden emekli Fevzi KILIÇARSLAN’ ın eşi, Milli Eğitim Müdürlüğü çalışanı Ömer KILIÇARSLAN’ ın annesi; Meryem KILIÇARSLAN vefat etmiştir. Allah Rahmet eylesin.

İHSANİYE YILDIRIM

İHSANİYE YILDIRIM

TARİH: 16 Eylül 2019 00:00 ZAMAN: İKİNDİ NAMAZI KONUM: KURUÇAY KÖYÜ

Kuruçay Köyü’ nden, Merhum Eşref YILDIRIM’ ın eşi, Çorum Valiliği çalışanı Önder YILDIRIM ve Hatap Un çalışanı Emin YILDIRIM’ ın annesi; İhsaniye YILDIRIM vefat etmiştir. Allah Rahmet eylesin.

MENŞURE KIRIŞ

MENŞURE KIRIŞ

TARİH: 16 Eylül 2019 00:00 ZAMAN: İKİNDİ NAMAZI / ULU CAMİ KONUM: MERKEZ ULU MEZARLIK

Terzi Esnafından Merhum Hasan KIRIŞ’ ın eşi, Manifaturacı Esnafından Hacı KIRIŞ ile Melehat, Nebahat ve Aynur KIRIŞ’ ın annesi; Menşure KIRIŞ vefat etmiştir. Allah Rahmet eylesin.