Çamlıca’da cinayet

Laçin'e bağlı Çamlıca Köyü’nde arazi anlaşmazlığı yüzünden çıkan tartışma cinayetle sonuçlandı. 83 yaşındaki H.K.'nin tüfekle vurduğu Osman Fındık (59) olay yerinde hayatını kaybetti. 

Çamlıca’da cinayet

EROL TAŞKAN
Laçin'e bağlı Çamlıca Köyü’nde arazi anlaşmazlığı yüzünden çıkan tartışma cinayetle sonuçlandı. 83 yaşındaki H.K.'nin tüfekle vurduğu Osman Fındık (59) olay yerinde hayatını kaybetti. 

Uzun zamandır aralarında arazi tartışması olduğu söylenen H.K. ve Osman Fındık, dün saat 15,00 sularında arazide tartıştı. Evine giderek silahını alan 83 yaşındaki H.K. traktörüyle tarlasını süren Osman Fındık'a ateş etti. 

Silah sesini duyan Osman Fındık'ın eşi, kocasının cenazesiyle karşılaştı. Jandarma olay yerinde geniş güvenlik önlemi alırken, kaçan katil zanlısının yakalanması için arama çalışmalarının sürdürüyor. 

Olay yerine gelen sağlık ekipleri, Osman Fındık'ın cenazesini otopsi için Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi Morgu'na kaldırdı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Çamlıca Çorumun sayılı rum köylerindendir
Çamlıca Çorumun sayılı rum köylerindendir - 2 yıl Önce

Eski adı rumköy olan burası, katiliyle ünlüdür. ama sadece etraftan türkleri, çerkesleri , kürtleri vururlar sadece. gizli bi oyunları var

Yiğit
Yiğit @Çamlıca Çorumun sayılı rum köylerindendir - 2 yıl Önce

Sen ne biliyonkürtleri Çerkeslerin vurduklarını da sıkıyon boyle

Mert al
Mert al - 2 yıl Önce

83 yaşında arazi yüzünden Bi insan öldürüyorsun.. Allah kimseyi dünya malına bu kadar sevdirmesin

ismail çıplak
ismail çıplak - 2 yıl Önce

yorum yapan arkadaş Çamlıcayı hiç tanımıyorsun bu söylemlerinle fitne fesat çıkartıyorsun yazık çok yazık...

Dayı
Dayı - 2 yıl Önce

La bidaha anlamadan dinlemeden kukalalik yapma önce kendine aynada kendini gör uyuz

TARİH DOKTORU ERDOĞAN KARAKUŞ
TARİH DOKTORU ERDOĞAN KARAKUŞ - 2 yıl Önce

YENİ ÇAMLICA KÖYÜ ONBİN YILLIK KADİM KUMAN-ETİ TÜRKLERİNİN KÖYÜDÜR.NİŞANESİ BİNLERCE YILLIK KAPILIKAYADIR.OSMANLI'LAR SIVAS BAŞKENT OLMAK ÜZERE TOKAT, AMASYA,SAMSUN,ÇORUM DAHİL OLMAK ÜZERE RUM EYALETİNİ KURMUŞ BU NEDENLE BU KADİM TARİHİN ÜZERİ ÖRTÜLMÜŞTÜR.NİTEKİM SEYİT BATTAL GAZİ'NIN SÜLALESİ BU BÖLGEDENDİR. SÜLALENİN BİR KISMI MALATYA'YA GÖÇTÜĞÜNDEN, BATTAL GAZİ 687 YILINDA MALATYA'DA DOĞMUŞTUR.717 YILINDA KURDUĞU TÜRK ORDUSUYLA İSTANBUL'U ALMAĞA GİTMİŞTİR. BAŞARILI OLAMAMIŞ ANCAK TÜRK VE MÜSLÜMAN OLARAK BİZANSLA MÜCADELESİNE DEVAM ETMİŞTİR. NE YAZIK Kİ 730 YILINDA ESKİŞEHİR SEYITGAZI'DE RUMLARLA SAVAŞIRKEN ŞEHİT DÜŞMÜŞTÜR. GÖRÜLDÜĞÜ GİBİ OLAY 1071 YILINDAKİ MALAZGİRT MEYDAN SAVAŞI'NDAN 341 YIL ÖNCEDİR. SADECE BU ÖRNEK BİLE ANADOLU TÜRKLÜĞÜNÜN RUM DİYE BİRİLERİ DAHA DÜNYADA BİLE YOKKEN ANADOLU'DA VARLIĞININ GÖSTERGESİDİR. HUZUR İÇİNDE OLUN ANADOLU VE ÇEVRESİNİN EN AZ ONBİN YILLIK TÜRK TARİHİNİ YAZIYORUM. BİRAZ UZUN SÜRECEK ANCAK; YANLIŞLARLA DOLU RESMİ TARİHİN DÜZELTİLMESİ SAĞLANACAK. SİLİVRİ'DEKİ 5000 YILLIK İSTANBUL BEŞİKTAŞ'TAKİ 3500 YILLIK TÜRK MEZARLARI DAHA BAŞLANGIÇ OLACAK

ERDOĞAN KARAKUŞ
ERDOĞAN KARAKUŞ - 2 yıl Önce

YORUMUM NEREYE GİTTİ.

SIRADAKİ HABER