Kahramanlara Oğuzlar cevizi

AK Parti Oğuzlar İlçe Teşkilatı, Afrinde devam eden Zeytin Dalı Harekatına destek amacıyla dikkat çeken bir çalışmaya imza attı.

Kahramanlara Oğuzlar cevizi

RECEP MEBET
AK Parti Oğuzlar İlçe Teşkilatı, Afrin’de devam eden Zeytin Dalı Harekatı’na destek amacıyla dikkat çeken bir çalışmaya imza attı.
Geçtiğimiz günlerde beraberindeki heyetle Kilis’e giden AK Parti İl Başkanı Mehmet Karadağ’ın önerisi üzerine kolları sıvayan İlçe Teşkilatı yönetimi, kahraman Mehmetçiklere ikram edilmek üzere 15 bin paket ceviz hazırladı.
Vatandaşların desteğiyle gerçekleştirilen çalışma ile ilgili bilgi veren AK Parti Oğuzlar İlçe Başkanı Mehmet Ali Ekmekçi, “Bu vatan için canlarını hiçe sayan Afrin yiğitlerimize üç ton Oğuzlar77 cevizi göndereceğiz” dedi.
İlçe halkının katkılarıyla rekor bir bağışa ulaşan hazırlıkların tamamlanmak üzere olduğunu anlatan Ekmekçi, “Oğuzlar halkının seferber olduğu bu anlamlı organizasyonla kahraman Mehmetçiklerimiz’in ve milli mücadelemizin yanında olduğumuzu göstermek istedik” diye konuştu.
Ekmekçi, hazırlanan ceviz paketlerinin ilerleyen günlerde Mehmetçik’e teslim edilmek üzere bölgeye gönderileceğini sözlerine ekledi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kerim KOÇYİĞİT
Kerim KOÇYİĞİT - 3 gün Önce

Eger bu organizasyonu ak parti ilçe teşkilâtı yaptıysa onlara teşekkür ediyorum. Bunu bütün oğuzlar halkı yaptiysa bütün teşkilatların biaraya gelip birlikte hareket etmeleri daha anlamlı olurdu diye düşünüyorum. Herşey Türkiye için

Nihal kizir çopur
Nihal kizir çopur - 3 gün Önce

Böyle milli bir görevi siyaset için kullananlara yazıklar olsun. bu yardım AKP illerin değil tüm Oğuzlar halkının yardımıdır

İbrahim Boztepe
İbrahim Boztepe - 3 gün Önce

Bütün emeği geçenlerden Allah razı olsun

SIRADAKİ HABER