‘Ortaköy’ün turizm potansiyelini artıracağız’

Ortaköy’de CHP Belediye Başkan adayı Muzaffer Tüzün, düzenlenen piknikte vatandaşlarla buluştu. Yoğun bir katılımın olduğu etkinlikte birlik ve beraberlik mesajları verildi.

‘Ortaköy’ün turizm potansiyelini artıracağız’

Ortaköy’de CHP Belediye Başkan adayı Muzaffer Tüzün, düzenlenen piknikte vatandaşlarla buluştu. Yoğun bir katılımın olduğu etkinlikte birlik ve beraberlik mesajları verildi.


Piknikte vatandaşlarla yakından ilgilenen Tüzün, güneşli ve güzel bir günde bir araya geldiklerini söyleyerek, “Mart’ın sonu bahar” dedi.
Ortaköy’ü birlik ve beraberlik içinde kalkındıracaklarını söyleyen Muzaffer Tüzün, her zaman doğrunun ve güzelin yanında olacaklarını kaydetti. 
Yıllardır çözülemeyen sorunları çözmek için geleceklerini anlatan Tüzün, “Dersimize iyi çalıştık. Ortaköy’ün sorunlarını ve eksiklerini yakından biliyorum. Hazırladığımız ayağı yere basan projelerle ilçemizin çehresini değiştireceğiz. Altyapı konusundaki eksiklikleri acilen gidermek istiyoruz. Çocuklarımıza, gençlerimize, kadınlarımıza ve tüm halkımıza yönelik çalışmalarla Ortaköy’ü daha yaşanılabilir ve daha güzel bir ilçeye dönüştüreceğiz. Sosyal projelere ağırlık vereceğiz. Özellikle üretimi destekleyen projelerimizle ilçemizi kalkındıracağız. Tarım ve hayvancılığın gelişimine odaklanacağız. Turizm potansiyelini de artırarak, gelir getirici çalışmalara imza atacağız. Ortaköy bizimle birlikte artık kabuğunu kıracak. Emin adımlarla hedefimize yürümeye devam ediyoruz” dedi.


Vatandaşlarla uzun süre sohbet eden Tüzün, pikniğe katılan herkese teşekkür etti.
Etkinliğe Ortaköy CHP İlçe Başkanı Engin Demir, Belediye Meclis üyesi adayları, Ortaköy eski Belediye başkanlarından Hacı Ömer Atak, Kerim Kurşun, partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı. (Haber Merkezi)

YORUM EKLE
YORUMLAR
Corumlu19
Corumlu19 - 2 yıl Önce

Nasil yani Bu arkadasin daha once ak partiden ayrilip dp ye gectigini daha sonra ak partiye tekrar gectigini sonra mhp ye gectigini sonra iyi parti kurucusu oldugunu simdi chp adayi oldugunu bu sayfalardan okumustuk. Her yil partimi degistiriyor bu kisi

Emre
Emre - 2 yıl Önce

Yolda insana selam vermeyen adam aday olunca nasıl da kuzu gibi selam veriyor bir selama oy verecek değiliz

Ramiz karaeskioglu
Ramiz karaeskioglu - 2 yıl Önce

Corumlu19 dediği doğru ise CHP bağlı olup bu adamı seçen CHP tavan oyuna yazık olacak cunku bu adam kazanınca ak partiye geçecek şimdiden CHP seçmenine geçmiş olsun

SIRADAKİ HABER