‘Osmancık, yürümeyi bırakıp koşmaya başlayacak’

AK Parti Osmancık Belediye Başkan Adayı Recep Çıplak, kamu kurum ve kuruluşlarını ziyaret etti.

‘Osmancık, yürümeyi bırakıp koşmaya başlayacak’

AK Parti Osmancık Belediye Başkan Adayı Recep Çıplak, kamu kurum ve kuruluşlarını ziyaret etti.
Esnaf ziyaretlerini tamamladıktan sonra resmi kurum ziyaretlerine başlayan Çıplak, ilk olarak Osmancık Kaymakamı Hakan Alkan'ı ziyaret etti. Çiplak’a ziyaretinde İl Genel ve Belediye Meclis üyesi adayları eşlik etti. 


Çıplak, belediye başkanlığını kazanmaları durumunda yapacakları çalışmalar hakkında bilgiler verirken, Kaymakam Alkan da, sadece sanayisi ile değil kültürel ve inanç turizmi açısından da oldukça fazla değerleri bulunduran ilçenin önümüzdeki yıllarda yapılacak başarılı çalışmalarla çok daha iyi yerlere geleceğine inandığını belirterek Çıplak ve ekibine başarılar diledi.


Daha sonra İlçe Tarım Gıda ve Hayvancılık Müdürlüğü, Malmüdürlüğü, İlçe Özel İdare Müdürlüğü, Tapu ve Kadastro Müdürlüğü, Milli Eğitim Müdürlüğü, Nüfus Müdürlüğü, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, Sosyal Hizmetler İlçe Müdürlüğü, Emniyet Müdürlüğü, Jandarma Komutanlığı ve Halk Eğitim Merkezini ziyaret eden Recep Çıplak, seçimi kazanmaları durumunda ekibi ile birlikte nasıl bir çalışma yapacaklarını anlattı ve bazı projelerini de paylaştı. 


Bu seçimin Osmancık için özel bir seçim olduğunu dile getiren Recep Çıplak, "Yıllar sonra ilçemizden bir milletvekili çıkardık. Bu seçimde güçlü bir destek vererek vekilimizin elini Ankara'da ne kadar güçlendirirsek ilçemiz için yapılacak büyük yatırımların önünü açmış oluruz. Ben inanıyorum ki, halkımızda bu desteği verecektir. Önümüzdeki 4 yılda Osmancık artık yürümeyi bırakıp koşmaya başlayacaktır" dedi.     

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER