Çevreyolu’nda nahoş görüntüler

Çorum-Samsun Çevreyolu Bulvarı kenarındaki park alanlarında nahoş görüntüler ortaya çıktığı bildirildi.

Çevreyolu’nda  nahoş görüntüler

RECEP MEBET
Çorum-Samsun Çevreyolu Bulvarı kenarındaki park alanlarında nahoş görüntüler ortaya çıktığı bildirildi.

 

Haber Merkezimizi arayarak konuyla ilgili şikâyetlerini dile getiren vatandaşlar, meskun mahalleri park yeri olarak kullanan bazı uzunyol şoförlerinin adaba aykırı hareketlerde bulunduklarını kaydettiler.
Pazartesi Pazarı’na park edilen bazı araçlarda fuhuş yapıldığını öne süren vatandaşlar, durumu ilgililere bildirmelerine rağmen ahlaksızlığın had safhaya ulaştığına dikkat çektiler.

 

Söz konusu bölgede çevre kirliliğinin de arttığına işaret eden vatandaşlar, “Huzurumuzu kaçıran nahoş görüntüler yüzünden akşam saatlerinde sokağa çıkamıyoruz” diyerek tepkilerini ortaya koydular.
Esnafın da tepkisini toplayan çirkin görüntülerin önlenmesi için acilen harekete geçilmesini isteyen vatandaşlar, yetkilileri göreve davet ederek güvenlik tedbirleri ve kontrollerin artırılmasını talep ettiler.

Güncelleme Tarihi: 25 Ağustos 2019, 19:46
YORUM EKLE
YORUMLAR
Olmaz,yok,asla olmaz
Olmaz,yok,asla olmaz - 1 yıl Önce

Biz muhafazakar bir şehiriz,bizim buralarda bu işler olmaz.

mühendis
mühendis - 1 yıl Önce

belediye buralar derhal peyzaj yaparak çorumu Yeşil şehir imajıyla birleştirmeli...otoprak yerine dar yan ollar teşkil edilmeli böyle geniş alanlar bırakılırsa bu görüntü kaçınılmaz olur

Hayrettin
Hayrettin - 1 yıl Önce

Geç bile kalındı bir an önce tetbir alınmalı defalarca şikayet etmemize rağmen hiç kaale alınmadı burası tır garajımı pazar yerimi sarhoş ların içki içtikleri yermi belli değil

Vatandaş
Vatandaş - 1 yıl Önce

Bu durum samsun Ankara istikametindeki leblebicilerin üst kısmında yer alan otopark kısmında mevcut arabaları park Edip alkol alıyorlar içtikleri şeyleri atıp gidiyorlar.

SIRADAKİ HABER