Suzuki, en hızlı çıkış yapan marka

Otomobil tutkunları tarafından ilgiyle takip edilen ‘OTOPARK 8. Tanıtım Günleri devam ediyor.

Suzuki, en hızlı çıkış yapan marka

RECEP MEBET

Otomobil tutkunları tarafından ilgiyle takip edilen ‘OTOPARK 8. Tanıtım Günleri’ devam ediyor.

Suzuki yetkili satıcısı Karakaşlar Otomotiv’in evsahipliğinde düzenlenen ‘OTOPARK Tanıtım Günleri’, Çevreyolu İskilip Kavşağı’nda hizmet veren Suzuki Plaza’da gerçekleşti.

Dün düzenlenen programa Karakaşlar Otomotiv Satış Müdür Vekili Ayhan Bolat, Servis Sorumlusu Gürhan Hatunoğlu, Satış Danışmanları Banu Subaşı ve Ömer Yıldız, İkinci El Satış Danışmanı Onur Özcan ile Suzuki müşterileri katıldı.

Karakaşlar Şirketler Grubu Genel Müdürü Hüseyin Karakaş’ın da hazır bulunduğu programda Suzuki’nin yeni modelleri ile satış ve servis hizmetleri tanıtıldı.

EN HIZLI ÇIKIŞ YAPAN MARKA

OTOPARK Tanıtım Günleri’nde konuşan Karakaşlar Şirketler Grubu Genel Müdürü Hüseyin Karakaş, Suzuki’nin yılın ilk 10 ayında gerçekleştirdiği satış adedi ve elde ettiği pazar payıyla Otomobil Distribütörlüğü Derneği (ODD)’nce ‘En Hızlı Çıkış Yapan Marka’ ödülüne layık görüldüğünü söyledi.

‘Hayatın Yolu (Way of Life)’ sloganıyla Türkiye pazarına iddialı bir giriş yapan Suzuki’nin yıldızının her geçen gün daha da parladığını anlatan Hüseyin Karakaş, “Sahip olduğu üstün teknolojiyi düşük yakıt tüketimi ile taçlandıran Suzuki modellerini tam otomatik vites ve benzinli motor seçeneği ile müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz” dedi.

YENİDEN DOĞAN JAPON

“Suzuki, yeni distribütörlük ve yeni bayiliklerle 2016’yı Türkiye’de yeniden başlangıç yılı ilan etti” diyen Karakaş, açıklamalarını şöyle sürdürdü:

“Türkiye genelindeki 45 bayiliğe ek olarak toplamda 75 adet bayiliğe ulaşmayı hedefleyen Suzuki, sektörün parlayan yıldızı olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Türkiye’de Doğan Holding'in bünyesinde temsil edilmeye başlanan Japon Suzuki, 2016'yı hem otomobil, hem motosiklet hem de deniz motorlarında yeniden doğuş yılı ilan etti. Suzuki yetkili satıcısı Karakaşlar Otomotiv olarak önümüzdeki üç yıl içinde pazar payamızı daha da artırmayı hedefliyoruz.

Suzuki bayiliğini üstlendikten sonra hızla altyapı çalışmalarına başladık. Markamızın önceliği Suzuki otomobil modellerinde mevcut ve potansiyel müşterilerimizin mutluluğu ve markamıza olan bağlılığını devam ettirmek. Bu amaçla satış ve satış sonrası hizmetlerdeki sürekliliği sağlayıp kayıtlı müşterilerimizle direkt temas kuruyoruz.

Önceliğimiz 'Yine Yeniden Suzuki' prensibiyle iddialı, coşkulu ve müşteri odaklı satış ve satış sonrası hizmetlerimizin devamlılığını sağlayacağız.”

Suzuki sahibi olmak isteyenlere cazip avantajlar sunduklarını belirten Karakaş, benzersiz vade seçenekleriyle sıfır faizli kredi imkanı içeren kampanyalarının devam ettiğini söyledi.

Karakaşlar Otomotiv olarak sosyal sorumluluk projelerini önemsediklerini ve bu bağlamda yıl boyunca çeşitli etkinliklere destek olduklarını vurgulayan Karakaş, Kızılay ile işbirliği içinde ilkini gerçekleştirdikleri kan bağışı günleri gibi projelere hız verdiklerini kaydetti. Karakaş, konuşmasını şöyle tamamladı:

“Satışa sunduğumuz yeni Vitara, Swift , Jimny, Baleno’nun yanı sıra Ignis gibi yeni modellerimiz de yakında plazamızda yerini alacak. Dizel otomatik vites seçeğine sahip olacak yeni modellerimizle 2017 yılındaki hızlı yükselişimizi devam ettireceğiz.

Çorum’un yanı sıra Karadeniz Bölgesi’ne hitap eden Suzuki bayiliğimizin yanı sıra uzman, hızlı, çözüm odaklı satış kadromuzla ikinci elde de bölgemizin hizmetindeyiz.

Kampanyalarımız hakkında detaylı bilgi almak, yeni modellerimizi yakından görüp test etmek isteyen herkesi Çevreyolu İskilip Kavşağı’nda hizmet veren plazamıza bekliyoruz.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER