Toyota istikrârlı ilerliyor

Otomobil tutkunları tarafından ilgiyle takip edilen ‘OTOPARK 9. Tanıtım Günleri’ sürüyor.

Toyota istikrârlı ilerliyor

RECEP MEBET
Otomobil tutkunları tarafından ilgiyle takip edilen ‘OTOPARK 9. Tanıtım Günleri’ sürüyor.
Toyota yetkili satıcısı Şamlıoğlu Otomotiv’in evsahipliğinde düzenlenen 'OTOPARK Tanıtım Günleri', Ankara Yolu 5. kilometrede hizmet veren Toyota Plaza'da gerçekleşti.
Dün düzenlenen programa Şamlıoğlu Otomotiv Satış Müdürü Abdullah Çoban, Servis Müdürü Fatih Kırdı, İkinci El Satış Müdürü Mutlu Erdem, Satış Temsilcileri Tunahan Kıyılmak, Ayşe Balcı, Seda Kavacıklı ve Yeliz Büyükpatlak ile Toyota müşterileri katıldı.

İSTİKRÂRLI REKÂBETÇİ ANLAYIŞ
OTOPARK Tanıtım Günleri'nde konuşan Şamlıoğlu Otomotiv Satış Müdürü Abdullah Çoban, dövizdeki artışın çok altında kalan rekâbetçi fiyatlarla sektörde iddialı olduklarını söyledi.
Ekonomideki olumsuz gelişmelere rağmen Toyota’nın fiyat istikrarını koruduğunu anlatan Abdullah Çoban, tüm modellerinde benzersiz seçenekler sunduklarını ifade etti.
Yaklaşan 2019 senesinin Toyota’nın atılım yılı olacağını vurgulayan Çoban, Camry başta olmak üzere pek çok yenilenen modeli müşterileriyle buluşturacaklarını kaydetti.
‘Hybrid eşittir Toyota’ sloganıyla özdeşleşen modellerin büyük beğeni topladığını dile getiren Çoban, elektrik ve benzinli yakıt sistemini buluşturan hibrit motor seçeneklerini, Yaris, CHR, Auris ve RAV4 gibi modellerle müşterilerinin beğenisine sunduklarını hatırlattı.
Hibrit teknolojisinin kullanıcılarına büyük avantajlar sağladığını belirten Çoban, hybrid araçların benzinli ve dizel motorlu araçlara göre şehir içi trafikte daha az yakıt tüketerek ekonomik bir sürüş imkanı sunduğuna dikkat çekti.

‘TOYOTA SAHİBİ OLMAK İSTEYENLERİN HAYALLERİNİ GERÇEĞE DÖNÜŞTÜRÜYORUZ’
Otomotiv pazarındaki konumunu güçlendiren Toyota’nın, rekabetçi fiyat istikrarıyla adından söz ettirdiğini vurgulayan Çoban, “Düşük faiz ve cazip geri ödeme imkanları içeren kampanyalarımız devam ediyor” dedi.
Toyota Finans desteği ile sundukları kredi kampanyasından bahseden Çoban, şöyle konuştu:
“Toyota’nın gözde modelleri Yaris, Corolla, Auris, Auris Touring Sports, RAV4 Hybrid, CHR, Hilux’u müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.
Toyota Finans sisteminden kullanılabilecek kredi ile üstün teknolojilere sahip herhangi bir Toyota modeline sahip olmak artık çok kolay. 
Kişiye özel finansal çözümleriyle bugüne kadar binlerce kişiyi otomobil sahibi yapan Toyota’nın yeni kampanyalarından yararlanmak isteyen herkese, kaçırılmaz fırsatlar sunuyoruz. Toyota Finans'la işlemleri hızla tamamlıyor ve Toyota sahibi olma hayallerini gerçeğe dönüştürüyoruz.
Satış kampanyalarımız hakkında detaylı bilgi almak, Toyota’nın yeni modellerini yakından görüp test etmek isteyen herkesi Şamlıoğlu Plaza’ya bekliyoruz.”

Güncelleme Tarihi: 25 Ekim 2018, 00:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER