‘25 Haziran’da bayram yapacağız’

AK Parti Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, Mecitözü'nde vatandaşlarla iftar sofrasında bir araya geldi.

‘25 Haziran’da bayram yapacağız’

AK Parti Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, Mecitözü'nde vatandaşlarla iftar sofrasında bir araya geldi.

AK Parti İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen iftara katılan Ceylan'a Milletvekili Adayı Oğuzhan Kaya, İl Genel Meclis Başkanı Halil İbrahim Kaya, Çorum eski Milletvekili Cahit Bağcı da eşlik etti. İftar öncesi vatandaşlarla sohbet eden Ceylan, Mecitözü halkıyla birlikte yaptığı iftarda 24 Haziran seçimlerinde vatandaşlardan destek istedi.

Mecitözü'nü bu seçimde daha da kararlı gördüğünü kaydeden Ceylan, "Bu seçimde Mecitözü'nde büyük bir oy patlaması bekliyorum" dedi.

Türkiye ve Çorum'da, AK Parti'nin 24 Haziran'dan zaferle çıkacağını kaydeden Ceylan'ın, "25 Haziran'da ülkemizin her köşesinde bayram yapmayı hazır mısınız?" soru üzerine Mecitözülüler hep birlikte "Hazırız" diye cevap verdi.

Ceylan iftar sonrası da Mecitözü esnafını ziyaret ederek destek turlarına devam etti. (Haber Merkezi)

YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat
Murat - 4 yıl Önce

Yaparsınız tabi. Belediyenin bütün imkanlarını kullanarak seçim çalışması yapıyorsunuz. Reis i kullanarak oy istiyorsunuz. 1 sıraya yazıldın yüzün gülüyor 3 e yazılsaydın görürdüm ben seni..

hikmet
hikmet - 4 yıl Önce

çorum la yakından uzaktan ilgisi olmayan bu göçebelerin çorum siyasetine hakim olması ancak yerli çorumluların günahıdır..yazıklar olsun...çepni ye çöplüye ulukavağa karakeliye

SIRADAKİ HABER