‘31 Mart köprüden  önceki son çıkış’

AK Parti Ilıca Seçim Koordinasyon Merkezi açılışında konuşan AK Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu, 31 Mart seçimlerinin önemine vurgu yaparak, bu seçimin köprüden önceki son çıkış olduğunu söyledi.

‘31 Mart köprüden  önceki son çıkış’

FATİH BATTAR
AK Parti Ilıca Seçim Koordinasyon Merkezi açılışında konuşan AK Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu, 31 Mart seçimlerinin önemine vurgu yaparak, bu seçimin köprüden önceki son çıkış olduğunu söyledi.

Türkiye’nin son 17 yılda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan sayesinde insanlığın ve mazlum milletlerin umudu olmaya devam ettiğini belirten Kavuncu, Türkiye’de istikrarın sürmesi için ve mazlum milletlere umut olmaya devam etmek için 31 Mart mahalli idariler seçiminin önemli olduğunu söyledi.

Türkiye’nin 2023, 2051, 2071 vizyonuna ulaşması için 31 Mart seçimlerini köprüden önceki son çıkış olarak değerlendiren Kavuncu; “Çorum’u şahlandıracak, ayağa kaldıracak büyük Türkiye vizyonu içerisinde üzerimize düşen görevi yapacağız.” diyerek 31 Mart’ta Halil İbrahim Aşgın’ı güçlü bir destekle Çorum Belediye Başkanı yapacaklarını ifade etti.
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
İlhan
İlhan - 3 yıl Önce

O çıkışı seni vekil yaparak kaçırdı çorumlular. LİYAKAT LİYAKAT LİYAKAT,!!!!!

İlginç
İlginç - 3 yıl Önce

Çorumlular şuna bakın! Bu şahıs fen lisesindeki korsan müdür. Hala öyle sanıyor. Mikrofonu nasıl kavramış! Bunla öğrencileri dövecek! FETÖ nün soru çalarak okula soktuğu fetöcü ve siyaseten işbirlikçilerinin öğrencilerini...Türkiye neler yaşadı ve yaşıyor. Sabah Kızıl ırmak kenarında pirinç lapası yemiş sonradan görme

corumlu
corumlu - 3 yıl Önce

Maalesef bu sefer olmayacak hoca , Aslında sizlik bir durum değil bazılarının hatasından CHP belediye
alacak bunda senin suçun yok lakın halef lerin desteklemiyor. Kendi içinizde bitirdiniz ah hocam ah sendika kazanmak uğruna bazı kurumlara yaptığınız baskılar şimdi elektirik su olarak dönecek yinede tebrik ederim dava adamısınız Çorum sizden soruluyor .

Ah et
Ah et - 3 yıl Önce

Kaçırmayın son çıkışı, çıkın gidin

Adam
Adam - 3 yıl Önce

Malabadi koprusunden onceki son cikis mi? O zaman cikisi kacirmiyalim.

özhasan
özhasan - 3 yıl Önce

Siyasetin geldiği nokta biz vatandaşları endişelendiriyor artık. Siyasetin içinde düştüğü çukur o kadar derinleşti ki bu durumdan sıyrılmanın tek yolu Adalete ve liyakate sarılmaktır. Bizleri yönetenlerden beklenen, onların ülkemizin kalkınması adına herkesten çok çalışan, herkesten çok adil ve herkesten çok liyakatli olmalarıdır. Hangi parti teşkilatına bakarsanız bakın fark etmez bence hepsi aynı çukurun içinde. Ülkemizin bu durumdan sıyrılması için kaçınılmaz olan şey. Adalet ,Liyakat Samimiyet ve üstün ahlak …..selamlar

SIRADAKİ HABER