‘Aday olmasak da sahada olacağız’

24 Haziran seçimlerinde aday olmadığını belirten Doç. Dr. Cahit Bağcı’dan seçim değerlendirmesi;

‘Aday olmasak da sahada olacağız’

EROL TAŞKAN

AK Parti Çorum 23-24 ve 25'inci Dönem Milletvekili Doç. Dr. Cahit Bağcı, 24 Haziran seçimleriyle ilgili yaptığı açıklamada, aday olmadığını ancak Yeni Türkiye için büyük önem taşıyan seçimlerde çalışma yapmak için Çorum’a gelerek sahada olacağını söyledi.

Başbakanlık Danışmanlığı ve Türkiye Maarif Vakfı Mütevelli Heyeti Daimi Üyeliği görevlerine devam ettiğini aktaran Doç. Dr. Cahit Bağcı, dünyanın dört bir yanında sürdürdükleri mücadelenin hız kesmeden ve büyük bir titizlik ve başarıyla devam ettiğini dile getirdi.

24 Haziran seçimlerinde, milletin yüksek ferasetinin kazanacağını vurgulayan Doç. Dr. Cahit Bağcı, seçim değerlendirmesi ile ilgili açıklamasında şunları söyledi; "Bilindiği üzere, yakın bir zamanda (1 Eylül 2016'da) Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından Türkiye Maarif Vakfı Mütevelli Heyeti Daimi Üyesi olarak atanmış bulunmaktayım.

Bize tevdi edilen bu vazifenin son derece önemli, değerli, onurlu ve özel bir vazife olduğu bilinci ve sorumluluğu ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz ve sürdürmeye de devam edeceğiz.

Bir nefer olarak AK Partili âidiyeti içinde bize, nerede, hangi konumda ihtiyaç duyulursa görevimizi orada layıkıyla yerine getirmeye çalışırız. Önemli olan atalarımızın emaneti ve aziz şehitlerimizin kanları ile sulanmış vatanımızın ve devletimizin bekâsı ve ülkemizin istikbalidir.

24 Haziran 2018'de kurulacak sandık ile hiç kuşkusuz aziz milletimiz iradesini Yeni Türkiye'den yana kullanacak ve Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde kurulacak Yeni Türkiye'nin, Lider Ülke Güçlü Türkiye'nin yolunu açacaktır. Buna olan inancım ise tamdır.

Milletimiz yüksek feraseti ve sağduyusu ile; Türkiye'ye karşı sözde güç merkezlerinde yürütülen 'Erdoğansız Türkiye' projelerini; PKK ve FETÖ başta olmak üzere hainler ve terör örgütleri üzerinden ülkemize diz çöktürmeye ve işgal etmeye çalışanları; dört koldan ülkemize, demokrasimize, devletimize ve hükümetimize saldıranları; siyasi mühendislikleri ve ekonomik operasyonları; tüm komplo, senaryo, oyun ve hesapları her zaman olduğu gibi yine bozarak boşa çıkaracak, oyun kurucuları, aktörleri, mihrakları, kaos tüccarları, onların taşeronları, figüranları ve piyonlarını sandığa gömecektir. 24 Haziran'da Yüce Türk Milleti'nin yüksek feraseti kazanacaktır.

Seçimlerin devletimizin ve milletimizin bekası, ülkemizin dirliği, birliği, bütünlüğü, huzuru, güveni ve istikrarının korunması ve artırılmasına vesile olmasını dilerim."

YORUM EKLE
YORUMLAR
fikri
fikri - 4 yıl Önce

demekki 3 donem takintisi bazi vekiller icin iyi calisiyor.

vatandas
vatandas - 4 yıl Önce

cahit bağcı deyince kargıdaki samsun-istanbul yolundaki salim usluyla pozu aklıma geliyor: yollarımızı yaptık falan diye bir haber yaptırmışlardı. çok gülmüştüm, aklıma geldi yine gülüyorum :)

SIRADAKİ HABER