Akşener’in Çorum programı belli oldu

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’in oğlunun düğün törenine katılmak üzere yarın Çorum’a gelecek olan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in programı belli oldu.

Akşener’in Çorum programı belli oldu

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’in oğlunun düğün törenine katılmak üzere yarın  Çorum’a gelecek olan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in programı belli oldu.

İYİ Parti İl Başkanı Bekir Özsaçmacı tarafından yapılan yazılı açıklamada, Meral Akşener’in Çorum programına çok sayıda milletvekili ve üst düzey parti yöneticilerinin katılacağı ifade edildi.

Bekir Özsazçmacı, Genel Başkan Meral Akşener’e, İYİ Parti Toplumsal Politikalar Başkanı, Ankara Milletvekili ve Fahri Çorum Milletvekili olarak görülen Şenol Sunat, İYİ Parti Genel Sekreteri Uğur Poyraz, İYİ Parti Mali İşler Başkanı ve Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, İYİ Parti Teşkilat Başkanı ve Ankara Milletvekili Koray Aydın, İYİ Parti Muğla Milletvekili ve Yerel Yönetimler Başkanı Metin Ergun’ün yanı sıra 15 milletvekilinin de eşlik edeceğini söyledi.

Yarın saat 14.00’da Sungurlu’ya gelecek olan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve İYİ Partili heyet, Sungurlu’da esnafı gezip sorunları dinleyecek. Sungurlu’dan Alaca’ya geçecek olan heyet, saat 15.00’da da Alacalı esnafları ziyaret edecek. Alaca programının ardından ise Akşener Çorum’a gelecek. Akşener, Çorum’da da Saat Kulesi’nden başlayarak esnafı ziyaret edecek. 18.30’da teşkilatla buluşacak olan Akşener, bu toplantının ardından düğün töreni için Yıldız Park Düğün Salonu’na hareket edecek. (Haber Merkezi)

(Haber Merkezi)

Güncelleme Tarihi: 21 Ağustos 2020, 15:50
YORUM EKLE
YORUMLAR
Haydar emmi
Haydar emmi - 5 ay Önce

Hdp ile beraber mi geliyor. Milönü ne gelsin orda vatandaş ile hasbihal etsin. Sayın başkan milönü ve ahalisi seninle gurur duyuyor. Yaşasın Chp hdp ve ip kardeşliği.

SIRADAKİ HABER