‘Alaca bana emanet’

AK Parti Çorum İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, İl Başkan Yardımcıları İl SKM Başkanı Murat Günay, Ercan Daşdan, Mustafa Kılıç ve Kadir Arslan ile birlikte Alaca İlçe Başkanlığını ziyaret etti.

‘Alaca bana emanet’

AK Parti Çorum İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, İl Başkan Yardımcıları İl SKM Başkanı Murat Günay, Ercan Daşdan, Mustafa Kılıç ve Kadir Arslan ile birlikte Alaca İlçe Başkanlığını ziyaret etti.


Partiden yapılan açıklamaya göre, İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, seçim çalışmaları kapsamında ilçe teşkilatlarının çalışmalarını yerinde incelemek ve destek vermek amacıyla akşam saatlerinde AK Parti Alaca İlçe Başkanlığında bulunan teşkilat mensupları ve vatandaşlarla bir araya gelerek ilçe teşkilatının seçim çalışmaları hakkında bilgi aldı.


Ahlatcı, 31 Mart Mahalli İdari Yerel Seçimlerinin ülkemizin ve milletimizin geleceği için son derece önemli olduğunu vurgulayarak, “Bizler dur durak bilmeden gece gündüz demeden çalışarak ülkemizi hayalleri ve hedefleriyle buluşturacağız. Amaçları ülkemizi ve milletimizi bölmek güçsüz hale getirip gezi olaylarında, 15 Temmuz ve 24 Haziran’da başaramadıklarını bu seçimlerde başarmak amacıyla bir araya gelen CHP, HDP, İYİ Parti ve SP’yi millet olarak ülkemizin geleceği için birlik ve beraberlik içinde 31 Mart’ta hezimete uğratacağız. Ne olursa olsun bu terör koridoruna izin vermeyeceğiz. Biliyoruz ki milletimiz bizimle ve biliyoruz ki onlar da amaçlarına hiçbir şekilde ulaşamayacaklar. Çorum olarak alnımızın akıyla 31 Mart Yerel Seçimlerinde milletimizin desteğiyle seçimleri kazanarak il ve ilçelerimizi Gönül Belediyeciliğiyle buluşturacağız. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde geleceğe emin adımlarla ilerleyerek yapılan hizmetlerin yapılan icraatlarımızın devamını sağlamak için kazanacağız

‘ALACA İLÇEMİZ BANA EMANET’ 
Alaca ilçemizin bu zamana kadar yapılan hizmetleri AK belediyecilik ve iktidarımız sayesinde gerçekleşmiştir. Bu hizmetlerimiz bundan sonra da devam edecektir. Bizler milletimize hizmet etmeye, hizmetkâr olmaya geldik. AK Parti olarak şiarımız ‘halka hizmet, Hakk’a hizmettir’, bunun bilincinde olarak ilimizin ve ilçelerimizin tüm sorunları ve yatırımlarıyla yakından ilgileniyoruz. Tabi ki önceliğimiz Alaca’mızın tamamını doğalgazla buluşturmak bunun yanı sıra çevre yolu ve ilçemiz içindeki yolların yapılmasıdır. Allah’ın izniyle hepsini yerine getireceğiz. Yeni ilçe teşkilat binamızın ilçe halkına ve teşkilat üyelerimize hayırlı olmasını temenni ediyorum. İlçemize yakışır bir hizmet binası olmuş emeği geçenlere teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

(Haber Merkezi)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER