‘Aşgın’ın adaylığı ile gurur duyduk’

Güneydoğu Terör Gazisi, 15 Temmuz Şehidi Mustafa Avcu’nun babası Ayhan Avcu, AK Parti Belediye Başkan Adayı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaret etti.

‘Aşgın’ın adaylığı ile gurur duyduk’

Güneydoğu Terör Gazisi, 15 Temmuz Şehidi Mustafa Avcu’nun babası Ayhan Avcu, AK Parti Belediye Başkan Adayı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaret etti. Avcu, “Değerli kardeşim Halil İbrahim Aşgın’ın adaylığı, bize gurur verdi. Samimi insanların bir memlekette yönetici olması, toplum açısından değerli bir nimettir.” dedi.

İl Başkanlığı’nda kendisine tahsis edilen makam odasında ziyaretçilerini kabul eden AK Parti Belediye Başkan Adayı Dr. Halil İbrahim Aşgın, kendisini kutlamak için Ankara’dan gelen Şehit Babası Avcu’ya ziyareti ve tebrikleri için teşekkür etti.

Ayhan Avcu’nun kardeşi Bekir Avcu’nun da yer aldığı ziyarette, 15 Temmuz’a ait anılar da dile geldi. Aşgın, bu memleketin yurt tutulmasında canını ortaya seren tüm şehitleri rahmet ve minnetle andıklarını anlatarak, “Her yaptığımız işte ve aldığımız kararlarda, şehitlerin kanı üzerine kurulu bu toprakların emanetçisi olduğumuzu unutmayacağız ve şehitlerimizin bizi takip ettiğini aklımızdan çıkarmayacağız.” diye konuştu.

Ziyaretin ardından Şehit Babası Ayhan Avcu’yu kapıya kadar uğurlayan Aşgın, İl Binası önündeki Gençlik Kolları üyesi gençlerle Avcu’yu tanıştırdı.

(Haber Merkezi)

Güncelleme Tarihi: 13 Aralık 2018, 17:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER