Başkan adayı kar küredi

AK Parti Belediye Başkan Adayı Dr. Halil İbrahim Aşgın, belediye personeli ile birlikte kar temizleme çalışmalarına katıldı.

Başkan adayı kar küredi

AK Parti Belediye Başkan Adayı Dr. Halil İbrahim Aşgın, belediye personeli ile birlikte kar temizleme çalışmalarına katıldı. Tüm belediye çalışanlarını tek yumruk ve tek vücut olarak kabul ettiğini söyleyen Halil İbrahim Aşgın, “Bizim anlayışımızda ne beylik vardır, ne de makam taassubu. Millete hizmet yolunda hizmetkar olmaya and içtik.” dedi.

Belediye Başkanı Zeki Gül ve belediye personelini karla mücadele konusundaki verdiği başarılı sınav nedeniyle tebrik ettiğini ifade eden Halil İbrahim Aşgın, ucu millete dokunan tüm hizmetlerin kutsal olduğunu, görevin asla büyüğü ya da küçüğü olmadığını belirterek, temsil noktasında heybetli, hizmet noktasında tevazu sahibi olacaklarını dile getirdi.

“Biz yola çıkarken, makama değil gönüllere talibiz dedik. Bu sözümüz kuru bir iddiadan değil, gönüllere dokunmayı kendimize her daim hedef olarak çizdiğimiz içindir.” diyen Aşgın, birlikte kar temizliği yaptığı belediye çalışanlarına da emekleri için teşekkür ederek, çalışmalarında başarı diledi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ah Çorum,Vah Çorumlu
Ah Çorum,Vah Çorumlu - 2 yıl Önce

28 Aralık 2018 Cuma,Valilik bankamatikler önü,alan hem vatandaşlar tarafından,hem de valilik personeli tarafından yoğun kullanılıyor.Bu bölge buz tutmuş,vatandaş yürüyemiyor. Aşgın ve Zeki Başkanı kol kola bu alana davet ediyorum.Alın elinize kürekleri,temizleyin buzlu alanı,vatandaş çalışan halef ve selef görsün.Bir gösteri yapın.Hayatımda AKP hiç oy vermedim.Yaparsanız oy vereceğim.

Hamd Edelim
Hamd Edelim - 2 yıl Önce

Başkanım Rabbim yar ve yardımcınız olsun. Allah hayırlı bir şekilde sizi bize kavuştursun. Çorum’u hak ettiği şehir belediyeciliğine kavuştursun. Dualarımız sizinle. Bisikletliler olarak sizden hayırlı haberler bekliyoruz.

SIRADAKİ HABER