Buhara Teşilatı’ndan Aşgın’a rekor oy sözü

AK Parti Buharaevler Mahalle Teşkilatı, Belediye Başkan Adayı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a 31 Mart seçimleri için rekor oy sözü verdi.

Buhara Teşilatı’ndan  Aşgın’a rekor oy sözü

AK Parti Buharaevler Mahalle Teşkilatı, Belediye Başkan Adayı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a 31 Mart seçimleri için rekor oy sözü verdi.

Parti merkezinde düzenlenen mahalle teşkilat toplantısına davet edilen AK Parti Belediye Başkan Adayı Dr. Halil İbrahim Aşgın, Buharaevler Mahalle Temsilcisi Ahmet Selim Özarslan başkanlığında bir araya gelen mahalle teşkilatı ile buluştu.

Aşgın, seçim çalışmaları hakkında bilgi verdiği mahalle teşkilatına, nasıl bir belediyecilik anlayışı sergileyecekleri ile ilgili bir konuşma yaptı.

AK Parti Buharaevler Mahalle Temsilcisi Ahmet Selim Özarslan ve mahalle teşkilat yönetim kurulu üyeleri, gece gündüz demeksizin kapı kapı dolaşıp, Buharaevler Mahallesi’nden rekor oy sözü verdiler.

Mahalle teşkilatlarının her zaman seçimlerin kahramanları olduğuna işaret eden Aşgın, “Destek ve samimiyetiniz için canı gönülden teşekkür ediyorum. Buharaevler Mahallesi’nin seçmenleri, hiçbir seçimde partimizi yalnız bırakmadı, Çorum’un geleceğinin oylanacağı 31 Mart’ta da partimize olan desteğini artırarak devam ettireceklerine inanıyorum.” dedi.

(Haber Merkezi)

Güncelleme Tarihi: 16 Aralık 2018, 17:48
YORUM EKLE
YORUMLAR
YAŞAR YILDIZ
YAŞAR YILDIZ - 2 yıl Önce

HAAAAAAAAA

SIRADAKİ HABER