Ceylan: ‘Bu seçimde ya AK Parti, yada CHP kazanır’

AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, İl Başkanı Av. Yusuf Ahlatcı ve Belediye Başkan Adayı Dr. Halil İbrahim Aşgın, Çakır İnşaat & Hafriyat’ı ziyaret ettiler.

Ceylan: ‘Bu seçimde ya  AK Parti, yada CHP kazanır’

AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, İl Başkanı Av. Yusuf Ahlatcı ve Belediye Başkan Adayı Dr. Halil İbrahim Aşgın, Çakır İnşaat & Hafriyat’ı ziyaret ettiler.
Şirket yetkilileri Abdullah, Şaban, Adem, Mustafa Erdem, Kemal ve Ömer Torun yer aldığı ziyarette Dr. Halil İbrahim Aşgın, daha önce kamuoyuna açıkladığı projelerinden bahsederek, “Çorumumuz her alandan gelişsin, kalkınsın istiyoruz. Tek amacımız var o da üretken belediyeciliğin devamını sağlamak” dedi.


AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan ise, yerel seçimlerin genel seçimden daha önemli olduğuna dikkat çekerek, “Bu ülkede bir beka sorunu var. Ülkemizin geleceği tehlike altındadır. Oy verirken bunları göz önünde bulundurun” diye konuştu.


Çorum’da AK Parti’nin tek rakibi olarak CHP’yi gösteren Ceylan, “Bu seçimde ya AK Parti kazanır, ya da CHP kazanır. CHP kazansın mı istiyorsunuz? ‘AK Parti’ye bir ders verelim’ diyorsanız buyurun o zaman CHP kazansın. Mührünüzü Türkiye’nin bekası için AK Parti’ye basın ki, ülkemizin yarınları daha güzel olsun. Vatan giderse hiçbirimizin malının mülkünün önemi kalmaz. Vatan giderse Türkiye eski günlerine döner. Allah korusun” dedi.

(Haber Merkezi)

Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2019, 02:04
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bendeniz
Bendeniz - 2 yıl Önce

Bu sozlerinizden Ak parti secilmezse vatanin elden gidecegi sonucunu mu cikarabiliriz ki bu cok ucuz bir secim propagandasidir. Oy istediginiz halki lutfen bu kadar hafife almayin.

ragıp
ragıp - 2 yıl Önce

her zaman ki gibi korku politikası uygulanıyor kardeşim yapmayım bu bir yerel secim yerelde yapmış olduğunuz bel altı politıklar bittimi şimdi insanları ayrıştırmaya mı geldi sıra siz yaptığınız suçların bedelini ödmek den ne korkarsıınız anlayamıyorum ahlaki bir şuçtan alınan il bşk savunan sen değilmiydin meşrebiniz uyuyor .

Adam
Adam - 2 yıl Önce

Bu secimi Chp kazanirsa hepinizin istifa etmesi gerekir

Değişim zaruri olmuştur.
Değişim zaruri olmuştur. - 2 yıl Önce

''Bir kazanamaz isek,CHP kazanır.'' cümlesi bir klasik oldu.94 seçimlerinde belediye seçimini kazandıktan sonra,99 seçimlerinde aynı klasik propaganda yöntemini dinledik.Tuttu.Sonra 2004 de aynı klasik sahneye konuldu.Seçimlerinin bankosu AKP olduğu için kimse başka alternatif aramadı.Keza 2009 ve 2014 aynı klasik yöntem hatırlandı ve yine tuttu.Geldik 2019 seçimlerine,AKP nin söyleyecek bir cümlesi kalmadı.Hayat pahalılığı var,çare yok.Borçlar dağ gibi oldu,çare yok.İşsizlik var,çare yok.Yolsuzluk var,çare yok.Sağlık ve eğitim tükenmiş,çare yok.Komşu kent,Yozgat'a yatırım yağarken,Çorum'a bir çivi yok.Hangi yüzle oy istiyorsunuz?Cevap yok.Seçim giderse,vitrindeki isimlerin genel merkezde itibarları sarsılır,üstleri çizilir.Ne yapalım.Vatandaşa klasik yöntemi hatırlatalım.Fakat,vatandaş artık bu yöntemi umursamıyor.Vatandaş neyi konuşuyor.Yazayım.Vatandaş,adam kayırmayı ve mülakatta elenen çocuğunun durumunu konuşuyor.Evine alamadığı soğan ve patatesin fiyatını konuşuyor.Vatandaş,İş kurumunun dolandırılmasını konuşuyor.Vatandaş,Güccük eniştenin çeşmesinden akan suyun tadına bakanların muhabbetini konuşuyor.Vatandaş,Çesder ve Anaköyder ile yurt dışı gezisi yapanları konuşuyor.Vatandaş konuşuyor,Ahmet Sami bey konuşamıyor.Ahmet Sami bey,tek cümle konuşuyor.''Bizim tek rakibimiz CHP dir.''diyor.MHP diyemiyor.Parti tabanındaki memnuniyetsizliği ve dağılmayı görüyor.Ben de hatırlatayım.Bir zamanlar,yolcu otobüslerini arka kısımlarında ''tek rakibimiz Türk hava yolları'' yazardı.Hiç bir kişi veya kurum alternatifsiz değildir.İnsanların dinlenmeye,makinelerinde bakıma ihtiyaçları vardır.Şimdi AKP için Çorum'da dinlenme ve bakıma girme vakti gelmiştir.

Murat
Murat - 2 yıl Önce

Bi yanık kokusu geldi sanki ? Tutuştunuz herhalde :) İstediğiniz kadar algı yapın oylar MHP ye

Ali tatar
Ali tatar - 2 yıl Önce

Korkutarak oy istenmez.yeni şeyler söylemek gerek cancağızım.Aşgına da uzulmemek elde değil.kendini ifade etmesine müsade etmiyorlar.bence Aşgına başksnlik yaptirmazlar...

çorumlu x
çorumlu x - 2 yıl Önce

Çorum'da başka alternatif mi var Allah aşkına? CHP yıllardır 2. parti değil mi? Yeni birşey söyler gibi bildiklerimizi anlatmayın. İcraat yapın kaç dönemdir Çorum sizde ne yaptınız? Süs havuzu...

siyaset
siyaset - 2 yıl Önce

AK PARTİNİN ESKİ EKİPİ ÇOK BÜYÜK BİR KAZIK ATTI ÇIKAR TARAF BIRAKMADI.
AMA BENCE BU AKP'NİN YENİ EKİP İYİ. ESKİLERİN CEREMESİNİ ÇEKECEKLER BİR SÜRE.
MHP' Yİ BAŞARISIZ GÖRÜYORUM ÇÜNKÜ ÇORUM'U BİRAZ GEZİP İNSANLARIN DERTLERİYLE İLGİLENSELERDİ EN AZ 2 SEÇİMDE MHP KAZANIRDI. BU KADAR KÖTÜ AKP YÖNETİMİNİN BAŞARMASI ÇOK İLGİNÇMİ YOKSA ANADOLU İNSANI DEĞİŞTİMİ?


SIRADAKİ HABER