Çorum gafı Twitter'da gündem oldu

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun “Çorum ciddi ihracat yapan ülkedir” gafı Twitter’da gündem oldu.

Çorum gafı Twitter'da gündem oldu

M.BURAK YALÇIN

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun “Çorum ciddi ihracat yapan ülkedir” gafı Twitter’da gündem oldu.

"Kanaat Önderleri Buluşması"nda muhtarlar, oda, dernek başkanları ile sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile bir araya gelen Kemal Kılıçdaroğlu’nun burada yaptığı “Çorum ciddi ihracat yapan ülkedir” gafı kısa sürede Twitter’da trend topic oldu.

Kılıçdaroğlu daha sonra konuşmasını “ildir” diye düzeltsede 60 bini aşkın Twitter kullanıcısı “Çorum” etiketi ile ilgili twit attı.

Güncelleme Tarihi: 27 Ağustos 2021, 16:34
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sağolsunlar Çorum’u Gündem Yapmak İçin Gaf Yapar Gibi Yaptı Sadece
Sağolsunlar Çorum’u Gündem Yapmak İçin Gaf Yapar Gibi Yaptı Sadece - 4 ay Önce

Naapsınlar, Baktı ki Çorum’un Yüzü Gülmüyor Böyle Bir Siyasi Gündem Desteği İle Gündem Yaptılar Bari. Teşekkür Ediyoruz. Memleket, Çorum Diye Bir Şehir Olduğunu Öğrendi Bari Sayelerinde. Yoksa bu vekillerle olacağı yok.

Emekli
Emekli - 4 ay Önce

Yaptığı gaf olsun sadece seçim zamanı hatırlayıp olmadık seçim vaatleri verip sonrada Çorum ismini unutanlar gibi yapmadı hiç olmazsa gelip dert dinledi asıl ulusal kanallarda o kadının yaptığı terbiyesizlik ve bu konuda Ahmet sami beyefendinin o terbiyesizi desteklediği tweti konuşuluyor

Muroc19
Muroc19 - 4 ay Önce

Rte printer de okudugu hallde gaf yapıyor
Sıkıyor sa onu da böyle haber yapsanız a

ÇORUMLU
ÇORUMLU - 4 ay Önce

Konuşmanın tamamını dinledim gaf evet komikti sonra hemen düzeltti kemal beyi siyasi olarak sevmem ama konuşmasının devam eden bölümlerinde çorumun demiryolu talebi potansiyeli gibi önemli konulara değindi ve ve çorum hakkında ki tespitlerinde de gayet haklı. Ama görüyoruz ki onları haberleştirmemişsiniz sn hakimiyet. sebibini inan hiç bilmiyoruz ;)

SIRADAKİ HABER