Çorum’a 9 uzman 117 pratisyen hekim

Çorum merkez ve ilçelerinde görev yapmak üzere 9 uzman 117 pratisyen hekim atandı.

Çorum’a 9 uzman 117 pratisyen hekim


AK Parti MKYK Üyesi Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan'ın verdiği bilgiye göre, 82. Devlet Hizmet Yükümlüsü olarak Çorum'a 9 uzman hekim, 117 pratisyen tabip olmak üzere toplam 126 doktor ataması yapıldı.
Hekim ataması yapılan sağlık kuruluşları arasında 21 pratisyenle Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne yer aldı. Diğer atamalar ise, merkez Göğüs Hastalıkları Hastanesi, Alaca, İskilip, Osmancık, Sungurlu, Mecitözü, Bayat, Kargı, Dodurga, Oğuzlar, Ortaköy, Uğurludağ, Boğazkale, merkez İl Ambulans Servisi, 1 Nolu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu, merkez toplum sağlığı merkezi, Alaca, İskilip, Osmancık, Sungurlu ilçe sağlık müdürlükleri ve Bayat, Kargı, Laçin, Mecitözü Toplum Sağlı Merkezlerine yapıldı.

(Haber Merkezi)

Güncelleme Tarihi: 14 Eylül 2018, 11:03
YORUM EKLE
YORUMLAR
Adam
Adam - 4 yıl Önce

Bu haberde Milletvekilinin nicin resmi var anlamis degilim. Vekilin atamalarla ne iliskisi olabilir. Herhalde vekil istedi diye atanmadi bu doktorlar. Sadece bilgi verdi diyede Fotografi konmaz ki . Doktor fotorafi konulsaydi haberde bence daha iyi olurdu

#& Çelik
#& Çelik @Adam - 4 yıl Önce

İllaki kendinize bir haber bulacaksınızyaya pes doğrusu gelen doktor sen ben ayırdım yapmıyor genele hizmet vermektedir

fatih
fatih - 4 yıl Önce

hekim atanması güzel fakat bu millet vekilleri gidip normal vatandaş gibi muayene olsun asıl sorunları yerinde yaşasınlarki görsünler hastane yapıp hekim atamakla sorun çözülmüyor.

ÇORUMLU
ÇORUMLU - 4 yıl Önce

AK Parti MKYK Üyesi Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan....
ADAMDA NE İSİM VAR AMMA...OKU OKU BİTMİYORRRR

SIRADAKİ HABER