‘Çorum’a daha güzel hizmetler yapmaya devam edeceğiz’

AK Parti MKYM üyesi olan Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, AK Parti Kongresi’ni değerlendirdi

‘Çorum’a daha güzel hizmetler yapmaya devam edeceğiz’

MUSTAFA BURAK YALÇIN

AK Parti 6. Olağan Kongresi'nde 50 kişilik MKYK listesine giren AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, "Şahsımı bu önemli göreve layık gördüğü için Sayın Cumhurbaşkanımız'a teşekkürlerimi arz ediyorum. Bundan sonra Çorum'a daha güzel hizmetler yapmaya devam edeceğiz." dedi.

Kongrenin hayırlı olması dileğinde bulunan Ceylan, ABD'nin oyunlarının bozulduğunu, AK Parti'nin 6. Olağan Kongresi'nin tüm dünyaya mesaj niteliği taşıdığını söyledi.

Kongre değerlendirmesi yapan Ahmet Sami Ceylan, şunları söyledi. "Dünyaya mesaj veren bir kongre gerçekleştirdik. Dünyaya mesaj veren bir kongreydi.

50 bin kişi dışarda, 15 bin kişi de içerde vardı. Kongremizdeki coşku, milletimizin AK Parti'ye sahip çıkışının göstergesi oldu. Özellikle ABD'nin oyunlarına karşı verilen uluslararası bir mesaja dönüştü.

Sayın Cumhurbaşkanımızın layık görmesiyle, partimizin Merkez Karar Yürütme Kurulu üyesi olarak görev aldım. Bu görevi bize layık gördüğü için Sayın Cumhurbaşkanımız'a teşekkürlerimi arz ediyorum. Partimizin kongresinin öncelikle Çorumumuz'a ve ülkemize, dünya mazlumlarına hayırlara vesile olmasını diliyorum.

Biz Çorum'da oluşturduğumuz güzel bir siyasi birliktelikle yolumuza devam ediyoruz. Aldığımız yeni görevimizle birlikte, hem Çorum için hem de ülkemiz için daha güzel hizmetlere imza atacağız inşallah. Birlik ve beraberliğimiz sürdükçe, Çorum'a daha güzel hizmetler yapmaya devam edeceğiz.

İçinde bulunduğumuz ekonomik meseleler, milletimizin katkılarıyla Türkiye'nin lehine çevrilecektir. Halkımız müsterih olsun, bu oyunların sonunda diz çöken ABD olacaktır. Şimdiden ABD borsası SOS vermeye başladı ve ABD halkı dahi ABD Başkanı'nın tavırlarını eleştirir hale geldi.”

YORUM EKLE
YORUMLAR
Gavur
Gavur - 4 yıl Önce

Çoruma en büyük destek kendini çorumun sahibi sanan insanların personel alımlarında hile hurda ve torpilin önüne gelmeleridir. Umarım cehennemde yanarlar bizi süründürdüler

Haluk
Haluk - 4 yıl Önce

Ne gibi, Yozgat’a yapılanlar gibi mi?

Vatandaş
Vatandaş - 4 yıl Önce

Kaç yıldır ne yaptiysa

Sinirli
Sinirli - 4 yıl Önce

Parktan başka ne yaptınız coruma hastaneyi bile şehrin dışına atmadinizmi
Sokaklardaki caddelerdeki yollara el atin
Sayılacak çok şey var ama neyseeee

Sedat karagöz
Sedat karagöz - 4 yıl Önce

Büyük bir işmi MYK girmek hizmet sadece cerkesleri işe koymakmi Allah havale ediyorum bizde insaniz ama ahirette adalet var oh be haksız yapan adam ayıran mal mulk sahıbı olan mevkını kullanan Allah havale

Adam
Adam - 4 yıl Önce

Birde hangi hizmetleri yapacagïni 1 den 10 kadar siralasa bizde bilsek iyi olur bir numarada havalimanimi var acaba

SIRADAKİ HABER