‘Çorum’da CHP kazanırsa sorumlusu AK Parti’dir’

MHP Çorum Belediye Başkanı İnşaat Mühendisi Kenan Şahin gazetemizi ziyaret ederek, seçim çalışmaları hakkında değerlendirmelerde bulundu.

‘Çorum’da CHP kazanırsa  sorumlusu AK Parti’dir’

MURAT ÇETİN
MHP Çorum Belediye Başkanı İnşaat Mühendisi Kenan Şahin gazetemizi ziyaret ederek, seçim çalışmaları hakkında değerlendirmelerde bulundu. AK Parti’yi CHP geliyor diye korku siyaseti yapmakla suçlayan Şahin, “Çorum’da CHP kazanırsa, sorumlusu AK Parti olacaktır. Çorum’un birinci partisi MHP’dir. CHP ve AK Parti’nin kazanma ihtimali yok, 31 Mart’ın galibi MHP’dir.” dedi. 

Çorumlu seçmenleri MHP çatısı alnıtda birleşmeye davet eden MHP Belediye Başkan Adayı Kenan Şahin’in ziyaretine Ülkü Ocağı Başkanı Yavuz Ünlü ve Belediye Meclisi birinci sıra adayı Seliem Güloğlu ve Ülkü Oücağı üyesi gençler de katıldı. 

CHP geliyor diye insanları korkutmanın çaresizlik belirtisi olduğunu dile getiren Kenan Şahin, Genel Yayın yönetmenimiz Erol Taşkan’a yaptığı açıklamasında şunları dile getirdi, “Seçim çalışmaları kapsamında yaptığımız faaliyetlere karşı halkımızın teveccühünden son derece memnunuz. Üzüldüğümüz bir nokta AK Partili siyasilerin geçmiş seçimlerden kalma bir alışkanlığının tekrar etmiş olmasıdır. Malesef halkımızı korku ile ikna yoluna çalışmaktadırlar.

Milliyetçi Haretet Paritisi’ne verilen oylar CHP’ye gitmektedir diye asılsız, mesnetsiz ithamlarda bulunmaktadırlar. Hemen hemen her seçimde başvurdukları bu yol, bu seçimde işe yaramayacaktır. İnsanlarımız korku siyasetine destek vermeyecektir.  Çorum’da seçmenin toplanma adresi MHP’dir. Anketler, kamuoyu araştırmaları ve halkımızdaki genel kanı partimizin birinci parti olduğunu göstermektedir. AK Parti bizden geridedir, seçmen bölünmek istemiyorsa MHP’de toplanmalıdır, toplanacaktır. 

Seçimlerde AK Parti’ nin yaptığı bu yanlış strateji, seçimleri CHP’ nin kazanmasına sebep olursa, sorumluluk kendilerine ait olacaktır. Çorumlu bu eski ayak oyunlarını biliyor, unutmadı, ama bu sefer gereğini yapacaktır. Hemşehrilerimiz hizmet üretmeyen kısır siyasetten yatırım alamayan şehir politikalarından ve kaybettiğimiz  onca değerden haberdardır, farkındadır.

16 yıllık iktidar olmanın ve 16 yıldır belediyeyi idare etmenin sonunda, yaptıkları hizmet ve yatırımları anlatmak yerine, CHP geliyor diye insanları korkutmak, sadece çaresizliklerinin belirtisidir. Buradan AK Partili seçmenlere de sesleniyorum, son derece rahat olabilirler, CHP ve AK Parti’nin seçim alma ihtimali yoktur, 31 Mart seçimlerinin galibi MHP olacaktır. Tüm vatandaşlarımızı MHP sancağı altında birleşmeye davet ediyoruz.”

Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2019, 20:30
YORUM EKLE
YORUMLAR
Adam
Adam - 2 yıl Önce

Corumda Chp kazabirsa sorumlusu Mhp ve AKP dir Nicin Corumda Cumhur ittifaki yapmadiniz demezmi vatandas

Gazete ziyareti
Gazete ziyareti - 2 yıl Önce

Partinin il ve ilçe başkanını veya belediye meclis üyelerini yanınıza alıp,gazete ziyaretini bu şekilde yapabilirdiniz.Ocak başkanı ve de devlet memuru olan bir isim ile bu ziyaret yanlış olmuş.Partiyi İl ve İlçe teşkilatları yönetir.Partiyi by pass etmeye mi çalışıyorsunuz?''CHP kazanır.'' ne demek?Ne yapmaya çalışıyorsunuz?Çalışın kazanın.Halil İbrahim Özcan ve Ömer Ak yerine iki ülkücü isim daha listeye yazılıp,daha aktif çalışma imkanı oluşturulabilirdi.Hoş olmadı.

ihtiyar
ihtiyar - 2 yıl Önce

Evet biz Cumhurbaşkanımızdan razıyız, diyorsunuz o zaman Kenan kardeşim MHP ye oy veremem biz ne çektiysek Bahçeli ve Erdoğandan çektik Beka yok nezan bahçeli gider hep beraber oluruz

Komedi
Komedi - 2 yıl Önce

Çorumda en büyük partiler sahil kenarında yapılır asıl...

AKP kazanamaz
AKP kazanamaz - 2 yıl Önce

AKP kazanamaz,lakin yaptığınız açıklama ve haberin manşetine bakılınca,AKP nin rakibi CHP dir ve kazanma ihtimali oldukça yüksek anlamına geliyor.AKP her alanda tel,tel dökülüyor.Vatandaş vaziyeti görüyor.

çorumlu
çorumlu - 2 yıl Önce

memura siyaset yasak görevden çıkarma ama memura (gücü olmayan) ilgili kişiyi tebrik ediyorum babalar gibi davasını savunuyor.

Mehmet
Mehmet - 2 yıl Önce

Gazeteniz için "freelancer" editörlük yapabilirim. Çok fazla yazım yanlışı var.

her neyse
her neyse - 2 yıl Önce

sahi devlet memuru denilen bu şahısın siyasi parti çalışmasında ne işi var yaw. Memurlara siyaset serbest te bizim mi haberimiz olmadı.


SIRADAKİ HABER