‘Çorum’u sporda öncü şehirlerden yapacağız’

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu,  AK Parti Çorum İl Başkanlığını ziyaret etti.

‘Çorum’u sporda öncü şehirlerden yapacağız’

M.BURAK YALÇIN
Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu,  AK Parti Çorum İl Başkanlığını ziyaret etti.
Ziyarette AK Parti Çorum Milletvekilleri Ahmet Sami Ceylan, Oğuzhan Kaya, Erol Kavuncu, AK Parti Çorum Belediye Başkan Adayı Halil İbrahim Aşgın, AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, Kadın Kolları Başkanı Meryem Demir, Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Fatih Temur ve partililer hazır bulundu.

 

KAYA: GENÇLERE HER TÜRLÜ KOLAYLIĞI SAĞLADIK
Ziyarette konuşma yapan AK Parti Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya, Çorum’a ve ilçelerine spor alanında birçok yatırım yaptıklarını belirterek, “Çorumlular adına teşekkür ediyoruz. Gençlik ve Spor Bakanlığı bu yüzyılda çok önemli bir bakanlık. Gençlere gereken değeri veriyorlar. Biz de AK Parti olarak gençlere gerek siyasal, gerek sosyal gerekse spor alanında her türlü kolaylığı sağlayan bir partiyiz” dedi.

 

KAVUNCU: YURT İHTİYACI OLMAYAN İLLER ARASINDAYIZ
AK Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu’da bir ülkenin en büyük servetinin genç nesiller olduğunu dile getirerek, “KYK ile bu camia 700 binlik devasa bir bakanlık. Çorum’da grup maçları, yarı final maçları, Türkiye finalleri bir çok organizasyon Çorum’da yapılıyor. Stadyumun tamamlanması ile birlikte uluslararası müsabakalarda Çorum’da yapılabilecek. Son 5 yılda KYK kapasitesi de binden 6 bin 300’e çıktı. Şuanda yurt ihtiyacı olmayan iller arasındayız” diye konuştu.
AK Parti Çorum Milletvekili ve Genel Merkez MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan’da kısa bir konuşma yaparak hazirûnu selamladı.

 

BAKAN KASAPOĞLU: ÇORUM’A CİDDİ TESİSLER KAZANDIRDIK
Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu da bugüne kadar Çorum’un gençlerine Çorum’un yarınları için çok ciddi tesisler kazandırdıklarını söyledi.

Amaçlarının gençleri yarınlara daha donanımlı bir şekilde hazırlamak olduğunu ve bunun için her türlü imkanı seferber edeceklerini vurgulayan Bakan Kasapoğlu, “Sizler hiçbir zaman bu davanın boynunu öne eğdirmediniz. Her daim milli iradenin yanında yer aldınız. Bu seçimde de Çorum’dan yükselen gür sadayı tüm dünya duyacak inşallah. 31 Mart akşamı inşallah AK Parti’nin bayrağını burca dikeceğiz. Çorum’u sporda öncü şehirlerden biri yapacağız.  Yüzmeden, voleybola, basketbola kadar Çorum’da dünya şampiyonları çıkaracağız. Biz bunu taahhüt ediyoruz” diyerek sözlerini tamamladı.
Ziyaret sonunda Bakan Kasapoğlu’na hediye takdim edildi.

 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mete Karayel
Mete Karayel - 3 yıl Önce

Çorum herşeyin en güzelini hak ediyor

Teyo Pehlivan
Teyo Pehlivan - 3 yıl Önce

Bunu nasıl yapacaklar çok merak ediyorum.260 bin merkez nüfuslu bir ilin takımının mahalle takımlarının oynadığı bir ligde oynaması ayıp olarak yeter.Altyapıya önem verilmez, yetiştirilen çocuklar kendi kaderine terkedilir, tüm hayalleri suya düşer merak ediyorum nasıl olacak bu iş ya işkembeden sallıyorlar yahut milleti kandırıyorlar yazık bin kere yazık bu memlekete

SIRADAKİ HABER