‘Daha yaşanabilir bir Bayat için adayım’

Bayat Belediye Başkan Aday Adayı Durmuş Buyruk, gazetemizi ziyaret etti. Bayat’ı daha yaşanabilir bir ilçe yapmak üzere göreve talip olduğunu açıkladı.

‘Daha yaşanabilir bir Bayat için adayım’

MURAT ÇETİN 

Bayat Belediye Başkan Aday Adayı Durmuş Buyruk, gazetemizi ziyaret etti. Bayat’ı daha yaşanabilir bir ilçe yapmak üzere göreve talip olduğunu açıkladı.

Genel Yayın Yönetmenimiz Erol Taşkan’la görüşen Durmuş Buyruk, ilçede birlik ve beraberlik içerisinde istişareye dayalı bir yönetim anlayışı sergileyeceklerini belirterek, “Daha yaşanabilir bir Bayat, daha az göç veren ve daha huzurlu bir ilçe anlamına gelecek. Tüm çabamız bu yönde olacak.” dedi. 

27 yıllık devlet ve STK’larda edindiği tecrübe ve birikimlerini Bayatlılar’ın hizmetine taşımak için aday olduğunu açıklayan Durmuş Buyruk, şunları söyledi, “Bayat için çok güzel projelerimiz var. Hemşehrdilerimin hizmetinde olacağız. Daha yaşanabilir bir Bayat için, ilçemizin imkanları ve güzellikleri gelişmiş, göç vermeyen, birlik ve beraberlik içerisinde bir Bayat’ı hep birlikte yönetmeye talibiz.”

Halen Türkiye Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Çorum Şube Başkanlığı’nı yürüttüğünü ifade eden Durmuş Buyruk, Ticaret İl Müdürlüğü Şube Müdürlüğü görevinden istifa ederek, aday adaylık başvurusunda bulunduğunu söyledi.
 

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2018, 14:03
YORUM EKLE
YORUMLAR
Çorum
Çorum - 2 yıl Önce

Durmuş başkan çalışkan, dürüst ve ahlaklı bir insandır Bayat kazanır. Allah yolunu açık etsin

Mehmet can
Mehmet can - 2 yıl Önce

Adayımız Durmuş Başkan. Özgeçmişinde çalışkanlığı ve kariyeri ile bayat ilçesine neler kazandırır anlaşılıyor.

Bayat
Bayat - 2 yıl Önce

Allah yolunu açık etsin

Bayatlılar
Bayatlılar - 2 yıl Önce

Başkanım yolun açık olsun bayat seni bekliyor

Başkan
Başkan - 2 yıl Önce

Genç başkan istiyoruz

Sertaç beyaz
Sertaç beyaz - 2 yıl Önce

Adamın kafa çalışıyor belediye başkanı olmasa bile muhtemel bir yere daire başkanı olur.

Halil çetin
Halil çetin - 2 yıl Önce

Başkan yolun açık olsun müdürken çalışkandın belediye başkanlık görevin süper olur

Ömer Ali
Ömer Ali - 2 yıl Önce

Durmuş beyin başka yere geçmek için aday olduğunu düşünenler onu kesinlikle tanımıyor. Bayat ayağına gelen bu şansı kaçırırsa kendine yazık eder. Yolun açık olsun güzel kardeşim


SIRADAKİ HABER