Halil İbrahim Aşgın, AKİT TV’nin canlı yayın konuğu oldu

Akit TV’nin canlı yayın konuğu olan AK Parti Belediye Başkan Adayı Dr. Halil İbrahim Aşgın, Çorum’u komşu şehirlerle kıyaslamaktan öte, dünya şehirleriyle yarışır hale getirmeyi amaçladıklarını söyledi.

Halil İbrahim Aşgın,  AKİT TV’nin canlı yayın konuğu oldu

 

Akit TV’nin canlı yayın konuğu olan AK Parti Belediye Başkan Adayı Dr. Halil İbrahim Aşgın, Çorum’u komşu şehirlerle kıyaslamaktan öte, dünya şehirleriyle yarışır hale getirmeyi amaçladıklarını söyledi.

“Bizim ufkumuz Çorum’u Amasya, Tokat ya da Yozgat’la yarıştırıp kıyaslamakla sınırlığı değil. Çorum’u dünya şehirleri klasmanında yarışır düzeyde bir şehir yapmanın vizyonunu taşıyoruz.” diyen Halil İbrahim Aşgın, Çorum’un her bakımdan dünya şehri olmaya namzet bir il olduğunu dile getirdi.

Çorum’un geleceğine dair hayalini paylaşan Aşgın, Çorum’un sahip olduğu değerler ve yüksek potansiyelinin farkında olduğunu ve tüm bu avantajları, hayatın her alanına hakim kılmak için çalışacaklarını anlattı.

Sahabelerimizin Çorum’a kattığı manevi değerden, her biri kendi alanında marka olan sanayimizin gücünden söz eden Halil İbrahim Aşgın, “Hiç bir değerimiz göz ardı edilemez. En küçüğünden en büyüğüne sahip olduğumuz tüm değerlerimizi, örselemek yerine yücelten bir anlayışla yolumuza devam edeceğiz. Hayalini kurmadığınız bir hedefin takipçisi olamazsınız. Bizim hayalimiz dünyanın bir ucundan diğer ucuna ulaşacak kadar büyüktür. Tarihi, kültürel, manevi, ekonomik, sanat, spor ve dahi hangi değerimiz varsa onları zirveye taşımanın heyecanıyla atacağız tüm adımlarımızı.” diye konuştu.

(Haber Merkezi)

Güncelleme Tarihi: 19 Aralık 2018, 17:52
YORUM EKLE
YORUMLAR
Çorumlu Bir Garip
Çorumlu Bir Garip - 2 yıl Önce

Sayın Halil İbrahim Aşgın Hocam,
Sizi yakinen tanıyorum ve hayırlı bir şekilde görevinize kavuşmanızı temenni ediyorum. Sizden nacizane bir talebim olacak. Bu güzel memleketimizi Avrupa standartlarında bisiklet yolları ile donatalım. Sizden istirham ediyorum. Eğer Avrupa ile yarışmak istiyorsak medeniyetini örnek almamız gerekmiyor mu? Yine de hayır dualarım sizinle Kıymetli Hocam.

murat
murat @Çorumlu Bir Garip - 2 yıl Önce

sen istersen dünyanın en büyük ve geniş yollarını ve kaldırımlarını yap. Kaldırımı işgal eden, araba park eden, motorsiklet süren, yere tüküren, izmarit atan, çöp atan kitleyi yok etmediğin sürece hiç bir işe yaramaz.

fatih
fatih - 2 yıl Önce

projeleri açıklada görelim artık.

ÇORUMLU BİR ESNAF
ÇORUMLU BİR ESNAF - 2 yıl Önce

ÇORUMLULAR VE ÇORUM HALKI SAYGI ÖZTÜRKÜN KÖŞE YAZISINI OKUSUN ONA GÖRE BİR DEĞERLENDİRME YAPSIN

SIRADAKİ HABER