‘Halk hizmetini, işçi de hakkını alacak’

Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Kemal Kurt, Belediye çalışanları ile bir araya geldi.

‘Halk hizmetini, işçi de hakkını alacak’

Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Kemal Kurt, Belediye çalışanları ile bir araya geldi.
Partiden yapılan açıklamaya göre, zor şartlar altında görevlerini büyük bir titizlikle gerçekleştiren işçilerle gurur duyduğunu belirten Kemal Kurt, dinlenmeyi ve iyi vakit geçirmeyi herkesten çok işçilerin hak ettiğini ifade ederek, “Bizim belediyecilik anlayışımızda halkımız hizmetini alırken işçimiz de hakkını en iyi şekilde alacaktır.” dedi.

31 Mart'ta belediyecilikte yeniden Saadet döneminin başlayacağını öne süren Kurt, "Milli Görüş özellikle belediyecilikte hakikaten bir efsane haline gelmiştir ve destan yazmıştır. Belediyecilik anlayışı Milli gGrüşçü belediyeler tarafından ortaya konmuştur. Biz hiçbir zaman bizden önceki belediye başkanları gibi tavır takınmadık." diye konuştu.

Saadet Partisi olarak iktidarı hata yaptıklarında uyardıklarını dile getiren Kurt, şöyle konuştu: "Biz bugünkü iktidara karşı bir düşmanlık beslemiyoruz. Biz bütün sözlerimizi yine Allah rızası için yapıyoruz, ikaz ediyoruz. Eğer yanlıştan dönerlerse bu millet onlara yine destek verebilir ama yanlışta ısrar ederlerse bilsinler ki mutlaka bu millet bu partiyi değiştirecektir, iktidardan alacaktır.

Şu anda bizim belediyecilik anlayışımıza göre adalet olmadan olmaz, şeffaflık olmadan olmaz, iş ehline verilmeden olmaz. Belediyenin, devletin malını, mülkünü, parasını yetim malına sahip çıkar gibi sahip çıkmadan olmaz. Biz planlı ve programlı çalışmak zorundayız. Bir belediyenin planı ve programı olmazsa kendiliğinden israf artar. Biz dürüst olacağız, yemeyeceğiz, yedirmeyeceğiz.” 

Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2019, 20:16
YORUM EKLE
YORUMLAR
eski dost
eski dost - 3 yıl Önce

arif bey zamanında çalışanlar aldılar,ne aldılar maaş yerine tanzim satıştan ihtiyaç maddesi unutanlara hatırlatalım.milli körüş belediyeciliğini

fikretya
fikretya - 3 yıl Önce

ALLAH'ın adını ağzınıza almayın sizin başkanınızı yıllarca madımak oteli yangınından ordaki insanları diri,diri yaktıklarından sorumlu tutan parti ile kolkola girdiniz yazıklar olsun sizlere,öbür dünyada temel kurtarmayacak sizi,ha fetö,ha kemal,ha kemal hepside dış güçlerin adamı olduğu belli oldu daha nasıl hainliklerini gösterebilirlerki,düşünün biraz,daha geç olmadan.

SIRADAKİ HABER