‘Hiç durmadan 2023 seçimlerine hazırlanacağız’

AK Parti Çorum Milletvekili ve MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan, 2023 seçimlerinin önemine değinerek, “2023 seçimleri bizim için çok önemli. Önümüzde 4 yıl var. Hiç durmadan seçimlere hazırlanacağız” dedi.

‘Hiç durmadan 2023  seçimlerine hazırlanacağız’

M.BURAK YALÇIN

AK Parti Çorum Milletvekili ve MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan, 2023 seçimlerinin önemine değinerek, “2023 seçimleri bizim için çok önemli. Önümüzde 4 yıl var. Hiç durmadan seçimlere hazırlanacağız” dedi.

AK Parti Çorum İl Başkanlığı tarafından Kurban Bayramı nedeniyle bayramlaşma programı düzenlendi.

Bayramın 2’nci günü parti merkezinde gerçekleşen programa AK Parti Çorum Milletvekilleri Ahmet Sami Ceylan, Oğuzhan Kaya ve Erol Kavuncu, Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın, AK Parti Çorum İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, İl Genel Meclisi Başkanı Osman Günay ve partililer katıldı.

Bayramlaşma töreninde konuşma yapan AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, huzur içerisinde bir bayram kutladıklarını belirterek, "Buna vesile olan Anadolu topraklarını bizlere hediye eden Malazgirt’ten Cumhuriyetimizin kuruluşundan bugüne kadar tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum. Dik duran bir lider bir genel başkanımız var. Cumhurbaşkanımızla aynı bayrak altında siyaset yapmak hizmet etmekten onur duyuyoruz. En büyük sermayemiz birliğimiz beraberliğimiz yüce Allah kardeşliğimizi daim etsin" dedi.

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar da birlik ve beraberlik içerisinde nice bayramlara erişme dileğinde bulunarak vefat etmiş yol arkadaşlarına rahmet diledi.

Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın ise AK Parti sıradan bir parti olmadığını ifade ederek, “Sizlerde sıradan insanlar değilsiniz. Liderimiz de öyle. Bizlerde Recep Tayyip Erdoğan gibi yiğitçe, mertçe onun çizdiği yolda el ele gönül gönüle vererek büyüyeceğimize gönülden inanıyorum” diye konuştu.

AK Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu da dünyada kan, gözyaşı ve savaşın olduğunu dile getirerek Türkiye’nin huzur ve barış içerisinde bayramını ifa ettiğini söyledi.

Kurban Bayramı’nın anlamına değinen AK Parti Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya da, “Kurban teslimiyettir, samimiyettir. Bayramları Allah’ın emrettiği şekilde geçirmeliyiz. Bayramlar ne tatil, ne eğlence ne de ticaret için değil dayanışma, teslimiyet duygusunu yaşaması içindir” ifadelerini kullandı.

Son olarak söz alan AK Parti MKYK Üyesi ve Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, 9 milyon üye ile Türkiye’nin en büyük sivil toplum kuruluşu olduklarını vurgulayarak şunları söyledi: “Önümüzde 4 yıl süre var. Hiç durmadan 2023 seçimlerine hazırlanacağız. Bizim için önemli olan 2023 seçimleri. Şu ana kadar yapmış olduğumuz seçimlerde tüm bölgelerde 1. parti olduk. 2023’de de bu şekilde çıkmak istiyoruz. Çorum’daki teşkilatlarımız seçim bitmemiş gibi çalışmalarına devam ediyor. AK Parti’nin düsturu da budur.”

YORUM EKLE
YORUMLAR
Selçuk
Selçuk - 2 yıl Önce

Seçime hazırlanmayı düşünme, vatandaşa hizmet etmeyi düşün seni millete vekil olarak seçtiler, akpartiye seçim kazandır diye değil. Ne biçim insanlarsınız.

Bırak Bu Ayakları
Bırak Bu Ayakları - 2 yıl Önce

Sen hala seçim derdinde misin Ceylan?
Önce kazandığın seçimin hakkını ver de sonra yeni seçimlere durmadan hazırlan!
Senin önce durmadan halkın için çalışman gerekiyor. Kuruş kuruşuna hesabını versene benim gibi aldığın maaşın hakkını! Ne de olsa sen okumuş asgari ücrete mahkum bir köle değilsin. Neyse ben yazıyorum ancak adminler okuyor. Belki senin de kulağına gider. Gitse de hoş, gitmese de! Birinden girecek diğerinden çıkacak! Boş.

19
19 - 2 yıl Önce

Havaalanını dediğiniz tarihe kadar yapmazsanız Çorum’dan beklediğiniz oyu asla alamazsınız, benden söylemesi.

Hasan Has
Hasan Has - 2 yıl Önce

Yozgat’ın Ankara’daki güçlü lobisi Boğazkale’yi yani tarih başkentini kendilerine bağlamayı konuşuyorlar, bizimkiler geyik çeviriyor , komik!

Aytaç kara
Aytaç kara - 2 yıl Önce

Hala millet vekilliğine nasıl devam ederim derdindesiniz siz gelmeden önce emekli işci memur küçük esnaf orta direği temsil ederdi büyük bir '' başarıyla '' orta direği yok ettiniz açlık sınırında ve altında yaşayanlara doymak bilmeyen iki sınıf yarattınız eserinizle övünebilirsiniz

Yusuf adil
Yusuf adil - 2 yıl Önce

Allah sizi bu milletin başından eksik etmesin inşAllah

SIRADAKİ HABER