'İktidara yürüyoruz'

Cumhuriyet Halk Partisi, Ortaköy ilçesinin Aşdağul beldesinde teşkilat oluşturarak yeni üyelere rozet taktı.

'İktidara yürüyoruz'

Cumhuriyet Halk Partisi, Ortaköy ilçesinin Aşdağul beldesinde teşkilat oluşturarak yeni üyelere rozet taktı.

CHP İl Başkanı Mehmet Tahtasız, parti yöneticileri ile birlikte Ortaköy ve Aşdağul'a ziyaret düzenledi. Aşdağul beldesinde yeni oluşturulan belde teşkilatını ziyaret eden Tahtasız ve beraberindekiler, partiye yeni üye olanlara rozetlerini taktı.
Yapılan açıklamaya göre, Aşdağul Belde Başkanlığına Ayhan Ercan, yönetim kurulu üyeliklerine ise Oktay Öncül, Gıyasettin Genç, Mahmut Köse, Fatma Uzunca, Burhan Uzunca, Tamer Yaşar ve Rasim Uzunca atandı.

‘İKTİDARA YÜRÜYORUZ’
Yeni üyelerin belge kayıt ve rozet takma töreninde bir konuşma yapan CHP İl Başkanı Mehmet Tahtasız, Çorum genelinde yeni üye çalışması başlattıklarını, halkın umudu haline gelen CHP'nin her geçen gün güçlenerek, büyüyerek yoluna devam ettiğini, ilk seçimlerde partiyi iktidara taşımakta kararlı olduklarını dile getirerek, yeni üyelere teşekkür etti.

Tahtasız, CHP'nin 7'den 77'ye herkesin partisi olduğunu vurgulayarak, hep birlikte, omuz omuza iktidara yürüyeceklerini söyledi.

CHP İl Başkanı Tahtasız ve beraberindekiler, Ortaköy İlçe Başkanlığını da ziyaret ederek İlçe Başkanı Rıfat Uzunca ve partililerle bir süre sohbet etti, parti çalışmalarını değerlendirdi.  

YORUM EKLE
YORUMLAR
bir zengin
bir zengin - 2 ay Önce

hııı

SIRADAKİ HABER