‘İrtibat büromuzu halkla iç içe olmak için açtık’

AK Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın milletvekillerine verdiği seçim yerlerinde büro açma talimatı üzerine Çorum'da iletişim bürosu açtı.

‘İrtibat büromuzu halkla iç içe olmak için açtık’


AK Parti Çorum İl Başkanı Mehmet Karadağ, Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Fatih Temur ve Çorum Muhtarlar Federasyonu Başkanı Zeki Oral ile birlikte Ulukavak Mahallesi Osmancık Caddesi Aras İş Merkezi Kat:5 Daire:40 No:24’de açılan irtibat bürosunu ziyaret etti.


Milletvekili Kavuncu'ya ofisinin hayırlı ve uğurlu olması dileğinde bulunan Karadağ, Cumhurbaşkanının, milletvekillerinin yasama faaliyetleriyle Ankara'da bulundukları sürelerinin dışında kalan bütün vakitlerini sahada geçirmelerini, vatandaşlarla birlikte, içe içe olmaları ve onların taleplerini sahada bizzat gözlemleyerek, dinleyerek taşımaları ve bu sorunlara çözüm bulma konusunda verdiği talimattan sonra milletvekillerinin irtibat bürosu açmaya başladığını söyledi.
Milletvekillerinin ofis çalışmalarıyla millete daha iyi hizmet etme imkanı bulacaklarının kaydeden Karadağ,  "Bütün bu talepleri sıhhatli bir şekilde ele alıp değerlendirmenin en sağlıklı yollarından bir tanesinin ofis açmak olduğu kanaatindeyiz. Bu iletişim ofisinin vatandaşlarımızla doğrudan sorunlara, gerçekçi çözümler üretebilme noktasında faydalı olacağı inancım tamdır. Bu bürolarda milletvekillerimiz sadece AK Parti seçmenine hizmet etmeyecektir. Bizim kapılarımız vatandaşlarımızın hepsine her zaman açık olacaktır. Biz bu tür iletişim ofislerinin milleti yakından dinleme açısından yaygınlaşması gerektiğini düşünüyorum" dedi.


İrtibat bürolarının vatandaşlarla vekillerin buluşma noktası olacağını ifade eden Karadağ, artık vatandaşların milletvekillerine daha kolay ulaşacağını ve yakından görüp sıkıntılarını daha rahat anlatacaklarını söyledi.
AK Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu da ziyaretten ve güzel temennilerinden dolayı AK Parti İl Başkanı Mehmet Karadağ’a teşekkür etti. 
Milletvekili Kavuncu, büroyu vatandaşla daha iç içe olmak ve onların isteklerine taleplerine yardımcı olmak amacıyla açtıklarını belirtti.     

(Haber Merkezi)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER