Karadağ, aday adaylarıyla görüştü

AK Parti Çorum İl Başkanı Avukat Mehmet Karadağ, belediye başkan aday adaylarını makamına davet ederek tek tek görüştü.

Karadağ, aday  adaylarıyla görüştü

AK Parti Çorum İl Başkanı Avukat Mehmet Karadağ, belediye başkan aday adaylarını makamına davet ederek tek tek görüştü.

Partiden yapılan açıklamaya göre, İl Başkanı Karadağ, Çorum Belediye Başkan Aday Adayları Mehmet Aykaç, Halil İbrahim Aşgın, Mustafa Malkoç, Eyüp Arslan, Haşim Ahlatçı, Yakup Keleş, Sungurlu İlçesi Belediye Başkan Aday Adayı Ramazan Kelepircioğlu ile görüşerek, bu kutlu yarışta başarılar diledi.

AK Parti teşkilatlarının tüm kadroları ile tam bir birlik ve beraberlik içerisinde olduğunu hatırlatan Karadağ, “Tüm aday adaylarımızı AK Parti ailesinin birer ferdi olarak görüyoruz. Bu anlamda aday adayı olan siz arkadaşlarımızın da bu aileye, bu birlikteliğe, bu kutlu davaya yakışır bir şekilde çalışmalarını istiyoruz” dedi.

AK Parti içerisinde kişisel hesaplara yer olmadığının altını çizen Karadağ, “Önemli olan bu dava için mücadele ve hizmet etmek, bizim için önemli olan 16 belediye başkanlığını da kazanmaktır. Bu nokta da mesele kimin aday gösterileceği değil, AK Parti olarak tüm belediyeleri AK Parti Belediyeciliği yani Gönül Belediyeciliği ile tanıştırmak olmalıdır” diye konuştu.

Görüşme sonunda tüm aday adaylarına başarı dileyen Karadağ, 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerden AK Parti’nin zaferle çıkacağına inandığını söyledi. 

(Haber Merkezi)

Güncelleme Tarihi: 16 Kasım 2018, 10:54
YORUM EKLE
YORUMLAR
Adem
Adem - 3 yıl Önce

Kendiside aday adayı değil mi yaptığı adaylara ayıp olmuş küçük düşürmüş bise tek tek fotoğraf hiç sık olmamış öyle iyi bi düşüncesi olsa hep beraber yemek yiyip toplu resim cektirirdi ayağına çağırıp pozunu atmış yazık

Corumlu
Corumlu - 3 yıl Önce

Wah wah muhacir ensarları çagramamış

Murat
Murat - 3 yıl Önce

Göstermelik görüşme işte. Gidenlerde de hiç mi analiz yeteneği yok anlamıyorum...

Akpartili
Akpartili - 3 yıl Önce

Bune rezalet aday olan il başkanı diger adayları çağırıp görüşüyor' Herhalde kendini reis zannetti galiba.

SIRADAKİ HABER