Karadağ; ‘Sungurlu’dan oy patlaması bekliyorum’

Sungurlu İlçe Teşkilatı ile bir araya gelerek seçim değerlendirmesi yapan AK Parti Çorum İl Başkanı Mehmet Karadağ, Sungurlu’dan oy patlaması beklediklerini söyledi.

Karadağ; ‘Sungurlu’dan oy patlaması bekliyorum’

Sungurlu İlçe Teşkilatı ile bir araya gelerek seçim değerlendirmesi yapan AK Parti Çorum İl Başkanı Mehmet Karadağ, Sungurlu’dan oy patlaması beklediklerini söyledi.

AK Parti Çorum Milletvekili adayları Ahmet Sami Ceylan, Oğuzhan Kaya, Erol Kavuncu, Serap Yıldırım ve AK Parti İl Başkanı Mehmet Karadağ, seçim çalışmaları kapsamına Sungurlu İlçe Teşkilatı ile bir araya gelerek, seçim değerlendirmesi yaptı.

Toplantıda bir konuşma yapan AK Parti Çorum İl Başkanı Mehmet Karadağ, 24 Haziran seçimlerinin önemine vurgu yaparak, 24 Haziran’da Türkiye’nin ve Müslümanların ümidi olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın rekor oyla seçilmesi gerektiğini ifade etti. 

24 Haziran’da vatandaşların, çocuklarının ve kendilerinin geleceği düşünerek, oy kullanmaları gerektiğini belirten Karadağ, dünya mazlumlarının tek temsilcisinin Türkiye olduğunu ifade ederek; “Arakan’da ve Miammar’da Müslümanların hala zulüm görüyor. Dünya’da zulüm gören bu insanların tek ümidi Türkiye ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dır. Bunların kurtuluşunun tek çaresi Türkiye’dir.” dedi.

“TERÖR ÖRGÜTLERİNİ SEVİNDİRMEYİN”

Türkiye’de FETÖ gibi bir belanın olduğuna dikkat çeken Karadağ, “Ülkemizde FETÖ, PKK gibi terör örgütlerinden kurtulmamız için, kendinizin ve çocuklarınızın geleceği için oy verin. FETÖ ve PKK gibi terör örgütlerine destek veren ve bunların uzantıları olan partilere oy vererek, bu örgütleri sevindirmeyin. Dünya Müslümanlarının ümidi olan Recep Tayyip Erdoğan’ın önünün kesilmesine sakın müsaade etmeyin. Bunun için teşkilatlar olarak çok çalışmamız gerekiyor, durmak yok yola devam” diye konuştu.

Mecliste de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın elinin güçlü olması gerektiğini savunan Karadağ, “TBMM’de alınacak kararların ve yapılacak yasaların çıkarılması için mecliste Cumhurbaşkanımızın elinin güçlü olması gerekmektedir. Dünya Müslümanlarına daha iyi yardım için, daha güçlü Türkiye’nin oluşması için parti olarak mecliste güçlü olmamız gerekmektedir” şeklinde konuştu

“Sungurlu toprakları suyla buluşacak”

AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan ise yeni dönemde Sungurlu topraklarını suyla buluşturacaklarını söyledi.

Sungurlu'nun tecrübeli bir teşkilat olduğunu belirten Ceylan; “Son dönemlerde Sungurlu’yu toparlanmış gördüm. 24 Haziran sürecini Sungurlu'da taçlandıracağı” dedi.

Bu dönem Sungurlu topraklarını su ile buluşturacaklarını kaydeden Ceylan, “Su demek hayat demektir. İlçemizin de topraklarını hayata kavuşturacağız. Bu sayede çiftçimizde, gelirini artmış olacaktır” şeklinde konuştu.

İlçe kadın teşkilatından çalışmalarına son güne kadar devam etmelerini isteyen Ceylan, “Girmedik ev, çalmadık kapı bırakmayın. Bu seçim Türkiye’nin var olma ile yok olma seçimidir. Bu yüzden Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı, yanına sağlam ekiple Meclise göndermeliyiz” şeklinde konuştu.

24 Haziran’ın sadece Türkiye için önemli bir seçim olmadığının altını çizen Ceylan, “Mazlum Müslüman ülkelerinin de kaderidir bu seçim. Çalışmalarımızı buna göre yapmalıyız. Mazlumların umudu da bu seçimde yatmaktadır” dedi. (Haber Merkezi)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER