MHP’de başvurular yarın başlıyor

Milliyetçi Hareket Partisi Çorum İl Başkanlığı’nın, 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri ile ilgili partiye yapılacak olan resmi başvurularla ilgili takvimi belirlendi.

MHP’de başvurular  yarın başlıyor

Milliyetçi Hareket Partisi Çorum İl Başkanlığı’nın, 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri ile ilgili partiye yapılacak olan resmi başvurularla ilgili takvimi belirlendi.

Belediye Başkan Adaylığı, Belediye Meclisi Üyeliği Adaylığı ve İl Genel Meclisi Adaylığı müracaatlarını, 15 Kasım 2018 tarihinden itibaren almaya başlayacaklarını belirten MHP Çorum İl Başkanı Arslan Kaynar, başvuruların 15 Aralık 2018 cumartesi gününe kadar kabul edileceğini açıkladı.
“Partimizden aday adayı olmak isteyenler bağlı bulundukları il, ilçe ve belde teşkilatlarına bu tarihler arasında başvuruda bulunabilirler.” diyen MHP İl Başkanı Kaynar, şu açıklamayı yaptı:

 

GÖNÜL SEFERBERLİĞİ İÇERİSİNDE MÜCADELE EDECEĞİZ
“Ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik durum ile çevremizi kuşatan siyasal kargaşadan kurtulmak için önümüzdeki seçimleri fırsat bilerek tüm gayretimizle çalışarak Türk Milletinin varlık teminatı olan Milliyetçi Hareket Partisi’ni ülke yönetimine taşıyacağız.
Kutlu geçmişimizden aldığımız güç ve onurla geleceğimizi kucaklayacağız. Bu yüce amaca yönelik çalışmalar, her dava arkadaşımız için kutsal ve milli bir görevdir.

Bu kutlu mücadelemiz aynı zamanda; içinde yaşadığı ekonomik şartlar nedeniyle ailesi önünde küçük düşme korkusu yaşayan babalar adına, tarlasını ekip biçerken mazot parasına yenilmiş çiftçimiz adına, üretimi durmuş, makinaları stop etmiş, işçisine ücret ödeyemeyen biçare haldeki sanayicilerimiz adına, siftahsız dükkânını kapatan, çekini, senedini ödeyemeyen esnafımız adına mücadele vereceğiz.

Bu kutlu mücadelemiz sırasında dava arkadaşlarımızla birlikte gece gündüz demeden çalışacağız. Hiçbir zorluğa aldırış etmeden, gönül seferberliği içerisinde, manevi dünyamızın bize verdiği güç ve ruhla tüm imkânsızlıkları yenip Milliyetçi Hareketi iktidara taşıyacağız.” (Haber Merkezi)
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hak hukuk adalet,Milliyetçi hareket
Hak hukuk adalet,Milliyetçi hareket - 3 yıl Önce

Temiz,dürüst,doğru belediyecilik için MHP gerekiyor.

SIRADAKİ HABER