MHP’nin meclis listesi belli oldu

Milliyetçi Hareket Partisi’nin 31 belediye ve il genel meclisi adayları belli oldu.

MHP’nin meclis listesi belli oldu

Milliyetçi Hareket Partisi’nin 31 belediye ve il genel meclisi adayları belli oldu.

MHP’li yöneticiler 12 isimden oluşan aday listesini YSK’ya teslim ettiler.

Birinci sırasında MHP’nin eski İl Başkanı ve 24 Haziran seçimlerinde 1. sıra adayı olan Mehmet Akif Aras’ın yer aldığı liste şu isimlerden oluştu: “Mehmet Akif Aras, Abdülhaluk Çatalpelit, Halil İbrahim Özcan, Bilal Armutlu, Ahmet Türk, Osman Öz, Mehmet Demir, Abdülsamet Ceylan, Esra Kılıçarslan Ateş, Atıfe Yıldırım, Hakan Milli, İbrahim Küyükoğlu.”

İl Genel Meclisi adayları, Hakan Kaan Uz, Celal İltürk, Sinan Eryücel, Diler Taş, Ebubekir Topçam, Yaşar Sağpazar isimlerinden oluşurken kontenjan Adayları ise Günay Çimen, Ahmet Damar ve Fatih Merzifonlu'dan oluştu.

Güncelleme Tarihi: 19 Şubat 2019, 20:17
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ülkücü irade
Ülkücü irade - 3 yıl Önce

Muhtemel bu listeye ülkücüler ve MHP liler oy vermeyecektir.Geçmişte AKP ye oy vermiş,bu seçimde her hangi bir sebeple oy vermeyi düşünmeyen kızgın seçmenler oy verecek,bu sebeple dertlenmeye gerek yok.İlçe başkanının ağabeyine bile listede yer verilmemiş diyorlar.Muhtemelen bu listeye ağabey de oy vermeyecektir.

Murat Kılıç
Murat Kılıç - 3 yıl Önce

MHP nin listesi çok zayıf. Adeta yedek futbolcularla sahaya çıkmış futbol takımı gibi. Bu seçimi AKP elini , kolunu sallayarak alır.

Ülkücü
Ülkücü - 3 yıl Önce

Yazıklar olsun böyle bir aday listesimi olur seçimi resmen akp ye vermişler

Öz çorumlu
Öz çorumlu - 3 yıl Önce

Diğer partilere nazaran güzel liste. Tabi rant olmayınca rağbette az oluyor meclise en azından hırsızlık yapamaz bu liste

SIRADAKİ HABER