‘Projelerimiz ile Çorum’da hiçbir şey eskisi gibi olmayacak’

AK Parti Çorum Belediye Başkan Adayı Halil İbrahim Aşgın, açıkladığı projeleri ile Çorum’da artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını söyledi.

‘Projelerimiz ile Çorum’da  hiçbir şey eskisi gibi olmayacak’

M.BURAK YALÇIN

AK Parti Çorum Belediye Başkan Adayı Halil İbrahim Aşgın, açıkladığı projeleri ile Çorum’da artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını söyledi.

AK Parti Buharaevler Mahallesi seçim bürosu açılışında konuşma yapan AK Parti Çorum Belediye Başkan Adayı Halil İbrahim Aşgın, 4 aydır sahada olduklarını belirterek, “Çalışmalarımızda şunu gördük. Gözlere baktığımız zaman, tuttuğumuz ellerde o sıcaklığı hissettiğimiz zaman bize bu gözler, bu eller 31 Mart’taki büyük zaferi müjdeliyor. Bu şehri çok seviyoruz. Şehrin problemlerini de çözümlerini biliyoruz. Bunlarla ilgili projelerimizi açıkladık” dedi.

Engelliler, kadınlar, gençler, çocuklar için daha iyi bir Çorum’u imar edeceklerini ifade eden Aşgın, “Projelerimiz ile bu şehirde artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Geçmişte güzel şeyler yapıldı. AK Parti belediyeciliğinin önemli hizmetlerini bu şehirde gördük. Engelliler, kadınlar, gençler, çocuklar için daha iyi bir Çorum’u imar edeceğiz” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2019, 16:48
YORUM EKLE
YORUMLAR
Aysel mutlu
Aysel mutlu - 2 yıl Önce

NE YAPACAKSINDA HICBIR SEY ESKISI GIBI OLMAYACAK CORUMDA...ESKI KOTUYSE NIYE AKP DEN ADAY OLDUN...

yaşar aktürk
yaşar aktürk - 2 yıl Önce

buda yeni moda oldu iktidar belediyelerine aday olanlar kendi partilerinin yaptıklarını kötüleme modası bunu muhalefetin söylemesi lazım sizin değil madem eskiden memnun değildiniz neden buna daha önceden itraz etmediniz

Alper Atalık
Alper Atalık - 2 yıl Önce

Evet çorumun seyir terası projesine çok ihtiyacı var Başka hiç bir şeye gerek yok galiba

Selçuk
Selçuk - 2 yıl Önce

Bu adam bana çok yapmacık geliyor. İdareci, yönetici vasıflarından uzak bi kişilik. Çorum'a amfi tiyatro yapacakmış; Çorum'da kim ne yapsın amfi tiyatroyu? Vatandaşın hayatı tiyatro sahnesi oldu mensubu olduğun parti sayesinde. Başarıymış gibi kadınları iş hayatına kazandırdık diyorlar, ulan ne kazandırması vatandaşın karısıda çalışmazsa karnı doymuyo o duruma getirdiniz. Vatandaşı bezdirdiniz artık. Benim oyum MHP' ye. Kim gelirse gelsin Çorum için en iyi proje şehir içi ulaşımı kolaylaştırmak amacıyla eskiden olduğu gibi minibüslerin olmasıdır sırf belediyenin otobüsleriyle olmuyor bu iş. Pazar günü 1 saat otobüs bekledim gelmedi yürüyerek gittim. Minibüsçüler olmalı bu şehirde.

İlhan
İlhan - 2 yıl Önce

Aysel hanımefendi çok ağır bi kapak yapmışsınız bunlara bravo tebrik ediyorum.

çorumlu
çorumlu - 2 yıl Önce

projelerden biride Muzafer külcünün yaptıgı seyir terasının yanına resmini koyup proje diye göstermek galiba

Halk
Halk - 2 yıl Önce

Projelerinizin içerisinde vatandaşı ekonomik olarak rahatlatacak birşeyler duymak istiyoruz.( Su ücretleri, emlak vergisi, ilan reklam vergisi ücretleri çok yüksek ) Birde şehiriçi ulaşım sıkıntılı.65 yaşlılar ücretsiz otobüslere biniyor.Bunlar belli saatlerde ücretsiz olmalı, belli saatlerde ücret alınmalı özellikle öğle ve akşam saatleri yoğunluğunda.

SIRADAKİ HABER