Şahin, ‘Müftülük ile koordineli çalışacağız’

Milliyetçi Hareket Partisi Çorum Belediye Başkan Adayı Kenan Şahin, seçim çalışmaları kapsamında İl Müftülüğü’nü ziyaret etti.

Şahin, ‘Müftülük ile  koordineli çalışacağız’

Milliyetçi Hareket Partisi Çorum Belediye Başkan Adayı Kenan Şahin, seçim çalışmaları kapsamında İl Müftülüğü’nü ziyaret etti.
MHP İl Başkanı Arslan Kaynar, Merkez İlçe Başkan Yardımcısı Hakan Kaan Uz, İl  Başkan Yardımcısı Ömer Kaşık ile bazı partililerin de yer aldığı ziyarette MHP Adayı Kenan Şahin, İl Müftü Vekili Adem Aygül ile görüştü. 


Yapılan açıklamaya göre, Müftü Vekili Adem Aygül'den Çorum'daki din hizmetleri teşkilatının genel durumu ve faaliyetleri hakkında bilgiler alan Şahin, belediye başkanı seçilmesi halinde Müftülük ile koordineli bir şekilde çalışacaklarını söyledi. Şahin, önceki gün ziyaret ettiği Güzelyurt semti sakinlerinin cami taleplerini de Müftü Vekili Aygül'e iletti.


Müftü Vekili Adem Aygül, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Şahin ve MHP heyetine 31 Mart seçimlerinde başarı dileğinde bulundu. 

(Haber Merkezi)

Güncelleme Tarihi: 02 Şubat 2019, 10:24
YORUM EKLE
YORUMLAR
Tanışalım
Tanışalım - 3 yıl Önce

Fotoğraftaki bulunan en sağdaki sakallı şahıs kimdir?MHP liler olarak tanımak istiyoruz.

Müftülük ziyareti tamam
Müftülük ziyareti tamam - 3 yıl Önce

Nasıl koordine sağlayacaksınız?Müftülük camiler ve kuran kurslarının sorunlarını tespit edip,belediye başkanlığına mı bildirecek?Yoksa Belediye personel görevlendirip,cami ve kuran kurslarının sorunlarını tespit edip,müftülükten onay alıp,çözümüne mi odaklanacak?Ya da,haber de geçtiği gibi,tek cümle de müftülük ile koordineli çalışacak mısınız?

SIRADAKİ HABER