SP’liler iftarda buluştu

Saadet Partisi Çorum İl Teşkilatı’nın Hıdırlık parkında düzenlediği iftar yemeği, bu yıl da yoğun katılımla gerçekleştirildi.

SP’liler iftarda buluştu

Saadet Partisi Çorum İl Teşkilatı’nın Hıdırlık parkında düzenlediği iftar yemeği, bu yıl da yoğun katılımla gerçekleştirildi.

İftar yemeğine Saadet Partisi İl Başkanı İbrahim Zorlu, Merkez İlçe Başkanı Orhan Sakınmaz, Mecitözü İlçe Başkanı Üzeyir Özseçer, Saadet Partisi Milletvekili Adayları Ahmet Bölükbaş, Faruk Cıdık, Ahmet Akif Çoban, çok sayıda teşkilat mensubu ve  misafirler katıldı.

Yapılan açıklamaya göre, iftar vaktinin girmesi ile Sıddık Karaca’nın iftar duası ile başlayan yemek sonunda Saadet Partisi Milletvekili Adayı Ahmet Bölükbaş katılımcılara teşekkür ederek, “Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennem azabından kurtuluş olan mübarek Ramazan ayının son günlerine gelmiş bulunuyoruz. Rabbim ibadetlerimizi makbul eylesin. Ramazan ayı kardeşlik ayıdır, birlik ayıdır, kucaklaşma ayıdır. Bu mübarek günlerde herkesin daha çok yakınlaşmak, kardeşlik duygularını daha çok ortaya çıkarmak durumundadır. Ötekileştirmeden, kutuplaştırmadan bu güzel mübarek gün ve geceleri hep birlikte yaşamak durumundayız.” dedi. (Haber Merkezi)

YORUM EKLE
YORUMLAR
HAYDAR
HAYDAR - 4 yıl Önce

sadet partileri
Mustafa Kemalin askerleri yaparak onurlandıran
İnönünün adamları yaparak mutlu eden
kemal kılıçdaroğlunun sırdaşı yaparak o hazzı yaşatan
bilge başkan temel karamoloğluna teşeKkür ediyoruz

milli görüş
milli görüş - 4 yıl Önce

bizden uzak olıunda kime yakın olursanız olun.camide bile siyaset yaptınız geldiğiniz son nokyta muhareme çalışmak,iyi kucaklayın

ÜMİT
ÜMİT - 4 yıl Önce

Rabbim ittifakınızı birlikteliğinizi öbür dünyada da ayırnasın
kemal kılıçdaroğlu nereye siz oraya Allah yardımcınız olsun

fikretya@usa.com
fikretya@usa.com - 4 yıl Önce

Barajı geçemeyeceginize göre sp verilecek her oy hdp'ye chp'ye yarayacak onların barajı geçmesine vesile olacak çocuk katillerine,asker,polis katillerine,darbecilere masonlara yardımcı olmakla bu vatana ihanet etmiş olacaksınız,aklınızı başınıza alın,kızılırmak holdingi soyan bu adamın peşinden gitmeyin.

SIRADAKİ HABER