‘Teşkilatlarımıza güveniyoruz’

Belediye Meclisi AK Parti Grup Toplantısı parti binasında yapıldı.

‘Teşkilatlarımıza güveniyoruz’

FATİH AKBAŞ

Belediye Meclisi AK Parti Grup Toplantısı parti binasında yapıldı. Toplantıda konuşan AK Parti İl Başkanı Mehmet Karadağ, Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerinin yaklaştığı şu günlerde iktidar partisi olarak seçim ekonomisi uygulamadan yatırımlara Çorum Belediyesi olarak da devam ettiklerini belirterek, “Çorum’un ufkunu açacak çalışmalardan dolayı başta Belediye Başkanımız Zeki Gül ve meclis üyelerimize teşekkür ediyoruz. Parti olarak belediyemizle birlikte uyumlu şekilde hizmetlerimize devam ediyoruz. İnşallah hedefimiz 24 Haziran’da en yüksek oyla Sayın Cumhurbaşkanımızı yeniden Cumhurbaşkanı seçmektir. Milletvekilliğinde de hem AK Parti olarak hemde ittifak yaptığımız MHP ile en yüksek oyu alıp milletvekili çıkararak Genel Merkezimizde göndereceğiz. 25 Haziran’da da belediye seçimlerine hazırlık için düğmeye basarak çalışmaya başlayacağız. Biz teşkilatlarımıza güveniyoruz inanıyoruz. Geçen günlerde gerek şahsım gerekse Belediye Başkanımız Sayın Cumhurbaşkanımızı arayarak istişare yaptık. Sayın Cumhurbaşkanımızın Çorum’a gerçekten özel bir ilgisi var” dedi.

Basın toplantısının yapılığı saat itibarıyla milletvekili aday adaylığı başvuru sayısının 34 olduğunu kaydeden Karadağ, “Bazı partiler daha adaylarını daha bulamamışken partimize büyük bir ilgi var.  Biz seçimlere hazırız. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan yeniden Cumhurbaşkanı seçilerek yoluna devam edecek” ifadelerini kullandı. Toplantı daha sonra basına kapalı olarak devam etti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Türk
Türk - 3 yıl Önce

siz güveniyorsunuz da millet nasıl güvenecek. havaalanını hiç ettiniz. 15 yıldır elle tutulur, gözle görünür çorum'a özel bir yatırım alamadık. çorumluyu adeta dilenci ettiniz. yok şu yardım, yok bu yardım. kardeşim millet yardım değil, yatırım istiyor. yapın havaalanını ihracaat artsın, bacasız fabrika olan turizm gelirleri artsın. neredeyse hiç fabrikası olmayan tokat'a ikinci havaalanı yapılıyor. parti için millet değil, millet için parti olun.

SIRADAKİ HABER