Dr. Ahmet Özsakarya koronaya yenik düştü

Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde görev yapan Nöroloji Uzmanı Dr. Ahmet Özsakarya hayatını kaybetti.

Dr. Ahmet Özsakarya koronaya yenik düştü

FATİH BATTAR

Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde görev yapan Nöroloji Uzmanı Dr. Ahmet Özsakarya hayatını kaybetti.

Edinilen bilgilere kısa süre önce koronavirüse yakalanan Özsakarya, iki haftadır yoğun bakımda yaşam savaşı veriyordu. Dr. Ahmet Özsakarya bugün tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.

Dr. Ahmet Özsakarya'nın vefatı hastane personeli başta olmak üzere tüm sağlık camiasını yasa boğarken, başhekim Prof. Dr. Mesut Sezikli bir taziye mesajı yayınladı.

Sezikli, "Nöroloji uzmanımız Dr. Ahmet Özsakarya hocamız vefat etmiştir. Hocamızı kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Başımız sağolsun…" ifadelerini kullandı.

Merhumun cenazesinin yarın toprağa verilmesi bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 04 Aralık 2021, 21:25
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hülya Örs
Hülya Örs - 2 ay Önce

Mekanı cennet olsun inşAllah. Hiç tanımıyordum. Geçen sene annemi götürmüştüm, randevum yoktu.Mesai bitmek üzereydi üstelik, o kadar çok işimi kolaylaştırdı ki,Rabbim de onu cennetinde kuş misali uçursun. Çoook üzüldüm. Ailesine sabır versin inşAllah.

Corumlu
Corumlu - 2 ay Önce

O kadar cok kisi Allah razi olsun dedi ki size o dualar umarim Allah katinda mekaninizi guzel eyler..nur icinde yat güzel insan

Hüseyi Akdağ
Hüseyi Akdağ - 2 ay Önce

Güzel insan ruhun şad kabrin Nur mekanın cennet olsun inşAllah Rabbim sana rahmet etsin yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyorum

KS19
KS19 - 2 ay Önce

İYİ BİR DOKTORDU, ALLAH RAHMET EYLESİN, MEKANI CENNET OLSUN. YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLERİM.

SIRADAKİ HABER