K.B.B Uzmanı Köse Elitpark Hastanesi’nde

‘Yaşam için sağlık’ sloganıyla hizmetlerine devam eden Özel Elitpark Hastanesi, yeni K.B.B Uzmanı Op. Dr. Murat Köse’yi bünyesine kattı.

K.B.B Uzmanı Köse  Elitpark Hastanesi’nde

‘Yaşam için sağlık’ sloganıyla hizmetlerine devam eden Özel Elitpark Hastanesi, yeni K.B.B Uzmanı Op. Dr. Murat Köse’yi bünyesine kattı.

Hastaneden yapılan açıklamada, “Hizmet vermeye başladığı günden bu yana, hep daha iyisi anlayışını benimseyen ve deneyimli hekimleri ile Çorum ve bölge halkının ihtiyaç duyduğu sağlık hizmetini kaliteli bir şekilde sunan Özel Elitpark Hastanesi, bölge sağlık hizmetlerinin en büyük temsilcisi olma yolunda hızla ilerliyor.” denildi.

MURAT KÖSE KİMDİR?
1973 yılında Samsun’da doğan Murat Köse, ilk, orta ve lise eğitimini Samsun’da tamamladı. Tıp fakültesi ve uzmanlık eğitimini Gülhane Askeri Tıp Fakültesi’nde tamamlayan Köse, Gata K.B.B, Özel Lokman Hekim Hastanesi, Atasam Hastanesi, Çorum Özel Hastanesi, Medikal Park Samsun hastanelerinde görev yaptı. 

Alanında deneyimli ve başarılı olan Op. Dr. Murat Köse’nin, kulak burun boğaz hastalıkları branşında her türlü ameliyatı başarılı bir şekilde yaptığı belirtilirken, baş dönmesi tedavileri, rinoplasti, burun eğrilikleri cerrahisi, ses bozuklukları, kulak hastalıkları ve ameliyatları, horlama ve uyku apnesi cerrahisi, bademcik ve geniz eti cerrahisi, sinüzit ve ameliyatları ile alerjik hastalıkların ilgi alanını oluşturduğu kaydedildi. (Haber Merkezi)

Güncelleme Tarihi: 01 Eylül 2021, 18:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER