1. Küme yolunda kritik maç

2. Amatör Küme Final Grubunda yarın saat 12’de 1 nolu sahada Çorumspor ile Mecitözü Gençlerbirliği karşılaşacak. Bu maçı kazanan takım ilk iki yolunda büyük avantaj sağlayacak. Çorumspor’un kazanmaktan başka şansı yok.

1. Küme yolunda kritik maç

2. Amatör Küme Final Grubunda ikinci yarı yarın oynanacak tek maçla başlıyor. Saat 12’de 1 nolu sahada oynanacak Çorumspor - Mecitözü Gençlerbirliği maçı ilk iki yolunda büyük önem taşıyor, Bu maçı Çorumspor’un kazanmaktan başka şansı yok.

Ligde ilk yarıda oynadığı üç maçta iki galibiyet ve bir mağlubiyet alan Mecitözü Gençlerbirliği 6 puanla ikinci sırada bulunuyor. Çorumspor ise ilk yarı sonunda üç maçta topladığı 4 puanla üçüncü sırada. Bu maçı kazanan takım ilk iki yolunda büyük avantaj sağlayacak. Mecitözü Gençlerbirliği rakibinden iki puan önde olması nedeni ile avantajlı. Çorumspor’un ilk iki şansını devam ettirmek için kazanmaktan başka düşüncesi yok.
Ligde Ulukavakspor üç maçta topladığı 7 puanla lider durumda. Bu hafta Kargıgücü önünde oynamadan alacağı üç puanla zirvedeki yerini şimdiden korudu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER