Açılışı Cumhurbaşkanı Erdoğan yapacak

Yeni statta Çorum'a yapılan spor yatırımları ile ilgili bir basın toplantısı düzenleyen Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın, yeni stadın açılışını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Gençlik, Spor Bakanı Muharrem Kasapoğlu'nun yapacağını açıkladı.

Açılışı Cumhurbaşkanı Erdoğan yapacak

HALİL ÖZTÜRK

Yeni statta Çorum'a yapılan spor yatırımları ile ilgili bir basın toplantısı düzenleyen Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın, yeni stadın açılışını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Gençlik, Spor Bakanı Muharrem Kasapoğlu'nun yapacağını açıkladı.

İSMİ DE ERDOĞAN AÇIKLAYACAK

Yeni stadın ayrıca ismini de Erdoğan'ın vereceğini belirten Aşgın, stadın ismini açılış töreninde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıklayacağını söyledi. Kendisine Çorum teşkilatı olarak önerilerde bulunacaklarını belirten Aşgın, açıklamayı Erdoğan’ın yapacağını belirtti.

Stadın açılış törenine büyük bir takımın getirilmesi sorunu üzerine ise Aşgın ‘Bu konuda görüşmelerimiz var. Özellikle Milletvekilimiz Ahmet Sami Ceylan’ın çalışmaları var. Böyle muhteşem bir stada uygun güzel bir açılış töreni düzenleme çabası içindeyiz’ dedi.

Güncelleme Tarihi: 04 Temmuz 2020, 11:13
YORUM EKLE
YORUMLAR
Söz Bir...
Söz Bir... - 7 ay Önce

Çorum'a hayırlı olsun,
İnşAllah bu stad sayesinde Çorum Spor iyi yerlere gelir de Çorum halkının yüzünü güldürür...
Ancak, halkımız ve iş insanlarımız takımı yalnız bırakmaz, desteklerse daha iyi yerlere gelir diye umut ediyorum.

Hasan
Hasan - 7 ay Önce

Hastanenin yanında stad olurmu diyorduk şimdi açılışını yapıyoruz ozaman o stadı oraya yaptıranıda açılışa çağıralım hakkını yemeyelim

kadir
kadir @Hasan - 7 ay Önce

ne abartıyorsunuz stadtaki çekirdek çıtlayanların sesi hastaneye yetişmez..la liga maçı oynanmıyor sonucta 2haftada bir öğlen 3 te maç olacak..

Salih
Salih - 7 ay Önce

Bu stadı Çoruma kazandıran Sayın Külcüdür.Allah razı olsun kendisinden.Çorum halkı olarak hizmetlerini asla unutmayacağız.Çok arayacağız onu çokkk.

Millet...
Millet... @Salih - 7 ay Önce

Para milletin,
Stadyum milletin,

...
... @Salih - 7 ay Önce

Vallamı?

Çorumlu seçmen
Çorumlu seçmen - 7 ay Önce

Açılışta havaalanı sözü alınmayacaksa boş.

Ahmet
Ahmet @Çorumlu seçmen - 7 ay Önce

Guzel kardeşim bir milyon yolcu garantisi verip gene birilerini zengin etmek icin senin benim cebimden cikacaksa parasi istemiyorum havaalanını demir yolu gelsin yeter

hamener
hamener - 7 ay Önce

Stadyumun ismi kesinlikle "Çorum Hitit stadyumu" olmalı. Çorumun Hititlerin başkenti olduğunu bilmeyenler, bu ismin stad ismi ile birleşince Çorum apayrı bir değere daha kavuşur. En güzel isim bu bence.

Abdulkadir Vatan
Abdulkadir Vatan - 7 ay Önce

Benim anlamadığım zaten bu bizim belediye başkanımız, Canı sağolsun adamcağız hep kendini övüp yaptığı şeyleri milletin gözüne gözüne sokmayı seviyor acayip bir hal ve tavır içerisinde kendisini sürekli oğeceksin adam acayip mutlu oluyor.

yakaza
yakaza - 7 ay Önce

ŞEHİT EROL OLÇOK STADYUMU

HAYIRLI OLSUN


SIRADAKİ HABER