Akkent Gençlikspor Altınordu Felsefe Kardeşliği Turnuvası’nda

Bu sezon kurulan Çorum Akkent Gençlikspor Altınordu kulübe tarafından düzenlenen ve Türkiye genelinde 88 kulübün dört kategoride katıldığı Felsefe Kardeşliği turnuvasında iki kategoride mücadele etti. Antrenör İsmail Sırıklı çok yararlı bir turnuva olduğunu ve sporcularının gelişimine büyük katkı sağladığını söyledi

Akkent Gençlikspor Altınordu  Felsefe Kardeşliği Turnuvası’nda

MURAT KARASU
Çorum’da yeni kurulan ve ilk kez bu sezon U 11 ve U 12 futbol şenliğinde sahaya çıkacak olan Akkent Gençlikspor bu maçlardan önce Altınordu kulübünün düzenlediği Felsefe Kardeşliği turnuvasına katıldı. Türkiye’de futbol alt yapısı en güçlü kulüp olan Altınordu tarafından düzenlenen turnuvaya Akkentspor antrenörler İsmail Sırıklı ve Hüseyin Mert yönetiminde 17 sporcu ile katıldı. Akkentspor U 10 ve U 11 kategorilerinde mücadele ederken 10 Mayıs’ta başlayan ve dün sona eren turnuvada toplam 14 maç yaptı.

Türkiye genelinden dört kategoride toplam 88 takımın mücadele ettiği turnuvada Akkentspor olarak Çorum’u temsil ettiklerini belirten Antrenörü İsmail Sırıklı çok güzel bir tecrübe olduğunu söyledi. Yeni kurulan kadrolarındaki minik futbolcuların maç tecrübesini böylesine önemli bir turnuvada artırmanın çok yararlı olduğunu belirten Sırıklı kulüp olarak Çorum’u hem saha içinde hemde saha dışında çok iyi temsil ettiklerini söyledi. Sırıklı kulüp yönetimine  ve kendilerinin katılmasına imkan sağlayan Altınordu kulübüne teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER