Antalya’da da salonda çalıştılar

Yeni Çorumspor Antalya’da sürdürdüğü Muğla maçının hazırlıklarını dün yoğun yağmur fırtı nedeni ile otelin salonunda yapmak zorunda kaldı.

Antalya’da da salonda çalıştılar

İkinci yarının ilk hafta maçında pazar günü Muğlaspor ile karşılaşacak olan Yeni Çorumspor hazırlıklarını dün kamp yaptığı Antalya’da otelin salonunda çalışmakzorunda kaldı.
Muğlaspor maçının hazırlıklarını Çorum’da hava ve saha şartlarının kötü olması nedeni ile Antalya’da sürdürme kararı olan Yeni Çorumspor dün bu şehirdeki yoğun yağmur yağışı ve fırtına nedeni ile otelin salonunda çalışmak zorunda kaldı.


Kırmızı Siyahlı takımın çalışmalarına sakatlıkları nedeni ile kampta bulunmayan Ferdi, Eşref ve Barış dışında tüm futbolcular katıldılar. Teknik Direktör Mehmet Aureilo yönetimindeki antrenman salonda yer hareketlerinin ardından kuvvet ve denge hareketleri ile devam etti. Son bölümde ise topla teknik ağırlıklı bir çalışma yaptıran Teknik Heyet kapalı alanda olması nedeni ile istedikleri programı uygulayamadı.
Yeni Çorumspor Muğlaspor maçının hazırlıklarını bugün hava şartları elvermesi halinde sahada yapacağı taktik antrenman ile sürdürecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER