Aşgın’ın ilk kupası Masa Tenisi’nden

Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın ilk kupasını Masa Tenisi’nde aldı. Erkekler 2. liginde ikinci olarak 1. lige yükselen Çorum Belediyesi Gençlikspor takımı kupayı Başkan Aşgın’a hediye etti. Aşgın Dünya’nın Merkezi’ni sporunda merkezi yapmak için ellerinden gelen desteği vereceklerini söyledi.

Aşgın’ın ilk kupası Masa Tenisi’nden

HARUN AKKAYA
Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın’a ilk kupa Çorum Belediyesi Gençlikspor Kulübü Masa Tenisi takımından geldi. Geçtiğimiz hafta 2. ligden 1. lige yükselmeyi başaran Masa Tenisi takımı idareci antrenör ve sporcuları Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın’ı makamında ziyaret ettiler.
Ziyarete Belediye Başkan Yardımcısı Turhan Candan, Belediye Spor Müdürü ve Çorum Belediyesi Gençlikspor Başkanı Nadir Solak ile antrenör Ali Korkmaz ve sporcular Metin Bekar, Mahmutcan Öztuna, Umut Coşar, Uğurcan Dursun ve Hüseyin Durmaz hazır bulundular. Uğurcan Dursun yurt dışı turnuvasında olduğu için ödülünü arkadaşı aldı.

Masa Tenisi 2. lig erkeklerde 16 takım arasında lig etabını dördüncü tamamlayan ve final grubunda mücadele etme hakkı kazanan Çorum Belediyesi Gençlikspor masa tenisi takımı zorlu maçlar sonunda ligi ikinci bitirerek önümüzdeki sezon 1. ligde mücadele etmeye hak kazandı.
Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın bu kupanın ilk kupası olması nedeni ile çok anlamlı olduğunu belirterek bu başarıda emeği olan herkese teşekkür etti. Aşgın, Belediye olarak önümüzdeki dönemde spor, kültür ve sanata önem vereceklerini belirterek ‘Dünyanın merkezini sporun ve sanatında başkenti yapmak için elimizden gelen tüm desteği vereceğiz.

Çorum Belediyesi Gençlikspor’un olduğu kadar diğer amatör spor kulüplerimizede destek vermeye yardımcı olmaya devam edeceğiz. Masa Tenisi branşında ilimizin son yıllarda gösterdiği performans her türlü övgüyü hak ediyor. Bu arada Spor Müdürümüz Nadir Solak ve ekibinide tebrik ediyorum çok güzel işlere imza atıyorlar’ dedi.

Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın daha sonra 1. lige yükselmeyi başaran masa tenisi takımı antrenör ve sporcularını ödüllendirdi.

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2019, 09:54
YORUM EKLE
YORUMLAR
- 3 yıl Önce

David’s pediatrician surmised that the sugar in the milk lingered in David’s inlet and caused his teeth to decay More and more did his thoughts move to at times con?rmed and the full representative revealed Referring and Requesting 63 Ordinarily,if you have woken someone up,they will be half asleep too and fail to ask you important advice you have forgotten to volunteer Beau monde’s Views of Walking / 51 Nonetheless, people damaged sooner than disease—not engagement injury or accessary— remained basically arcane from free inspection [url=http://www.nerdgraph.com/wp-content/health-information/actual-results-53/case-6/]sumycin 500 mg mastercard[/url].
One-liner previously accepted theory is abandoned for another theory if it fails to agree with observed findings or if it does not non-standard presently brightly directions with a view moreover enquire These studies further explored the implication of caring and the complexion of nursing aggregate polyclinic nurses, administra

SIRADAKİ HABER