Badminton’da bir başarı daha

Ankara’da yapılan Uluslararası Badminton turnuvasında Çorum Belediyesi Gençlikspor’dan Hilmican Şimşek ve Ceren Özdemir karışık çiftlerde ikinci olarak gümüş madalya kazandı

Badminton’da bir başarı daha

HALİL ÖZTÜRK

Çorum Belediyesi Gençlikspor Badminton sporcularından bir başarı daha. Ankara’da yapılan Uluslararası turnuvada Hilmican Şimşek ve Ceren Özdemir karışık çiftler kategorisinde finalde kaybederek gümüş madalya kazandılar.
13-16 Aralık tarihleri arasında Ankara’da Federasyon Olimpiyat Hazırlık Merkesinde yapılan Turkey İnternational Junior Badminton Tournament 2018’de 11 ülkeden 263 sporcu mücadele etti. Çorum Belediyesi Gençlikspor Kulübündan altı sporcu mücadele etti. Turnuvada karışık çiftler kategorisinde milli formayı giyen Hilmican Şimşek ve Ceren Özdemir finale yükseldi final maçında diğer Türk milli takımı sporcuları  Semih Baha Basakın ve Ece Sare Basakin çiftine mağlup olan Çorum Belediyesi Gençlikspor kulübü sporcuları gümüş madalyanın sahibi oldu.
Çorum Belediyesi Gençlikspor ve milli takım antrenörü Barış Boyar Badminton branşında elde edilen bu başarıların devam edeceğini belirterek kendilerine destek veren Milletvekili Oğuzhan Kaya, Belediye Başkanı Zeki Gül, Federasyon Başkanı Murat Özmekik, Genel Sekreter Hayati Kısacık ve Kulüp Başkanı Nadir Solak’a katkılarından dolayı teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER