Bağcılar hazırlığı yeni teknik heyet ile başladı

Yeni Çorumspor cumartesi günü oynayacağı Bağcılar hazırlıklarına dün yeni teknik heyet yönetiminde başladı

Bağcılar hazırlığı yeni teknik heyet ile başladı

HARUN AKKAYA
Yeni Çorumspor cumartesi günü deplasmanda oynayacağı Bağcılarspor maçının hazırlıklarını yeni teknik direktörü Bahri Kaya yönetiminde başladı.
Serik Belediyespor maçının ardından Ersin Küçükoğlu ve ekibi ile yollarını ayıran Yeni Çorumspor dün anlaştığı Bahri Kaya yönetiminde ilk antrenmanına çıktı. Bahri Kaya yeni takımı ile çıktığı ilk antrenman öncesinde futbolcularla kısa bir toplantı yaptı.

Bahri Kaya çalışma programları ve istekleri konusunda kısa süreli bir uyarıda bulunduktan sonra antrenmana geçen kırmızı siyahlı takımda kasığında ağrı olan Barış ile sakatlığı bulunan Kaan dışında tüm futbolcular katıldılar.

Isınma hareketleri ile başlayan antrenman dar alanda pas ve son bölümde de yarı sahada taktik çalışma ile sona erdi. Yeni Çorumspor, Bağcılar maçının hazırlıklarını bugün yapacağı taktik antrenmanla sürdürecek.

Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2019, 13:39
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sait
Sait - 2 yıl Önce

Bu liğlerde çalışmamış geçmiş yıllarda 8-9 yıl önce BAL LİĞİNDE çalışmış başaramamış son uşaksporda çalışmış 1 galibiyeti görünüyor federasyon sayfasında sonra gönderilmiş inşAllah burda dikiş tutar

Davut ER
Davut ER - 2 yıl Önce

Evet geçmişde birçok takımda çalışmış ama biraya BAL takımında da çalışmış başaramamış enteresan niye Bal TAKIMINA gitmiş sonra zaten başarı yok hep 2-3 ay gibi çalışmış en son uşaksporda ortadan da gönderilmiş beklentiye cevap veremediği için öğrendiğiniz bu bizde ne yapacak bekleyelim zaten yüzde 90 play of fayız en önemli sınavı ŞAMPİYON yapabilecek mi bekleyelim görelim

SIRADAKİ HABER