Başarılı sporcuya Tuzcu’dan ödül

Okullu Yıldızlar Judo’da Çorum birincisi olan ve Yozgat’da grup üçüncü olarak Türkiye finallerine katılma hakkı kazanan Çocuk Evleri Sitesinde kalan Duygu Üçöz’ü Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Levent Tuzcu kabul ederek ödüllendirdi.

Başarılı sporcuya Tuzcu’dan ödül

HALİL ÖZTÜRK
Çorum Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Levent Tuzcu Okullar Judo grup birinciliğinde bronz madalya kazanan Duygu Üçöz’ü kabul ederek ödüllendirdi.

Çocuk Evleri Sitesi’nde kalan Duygu Üçöz okullu yıldızlar il birinciliğinde altın madalya kazanarak Türkiye Şampiyonasında mücadele etmeye hak kazanmıştı. Geçtiğimiz hafta sonu Yozgat’ta yapılan Okullu Yıldızlar Grup birinciliğinde mücadele eden Duygu Üçöz üçüncü olarak bronz madalyanın sahibi olmuş ve Türkiye finallerine katılma hakkı elde etti.

Duygu Üçöz’ü öğretmenleri ile birlikte kabul eden Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Levent Tuzcu gösterdiği performanstan dolayı başarılı sporcuyu kutladı. Kurum olarak çocukların sosyal gelişiminin yanında sportif alandaki faaliyetlerinede büyük önem verdiklerini söyledi. Tuzcu, Duygu Üçöz’ü ve emek veren öğretmenlerini kutladı Türkiye Şampiyonasında da başarılı derece ile döneceğine olan inancını dile getirdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER