Başkan sahaya indi

Yeni Çorumspor Başkanı Fatih Özcan dün futbolcularla bir toplantı yaparak futbolda her türlü sonucun olduğunu önemli olanın böyle bir mağlubiyetin ardından ayağa kalkmak olduğunu söyledi. Yarışın devam ettiğini belirten Özcan, hafta sonu oynanacak Halide Edip maçını kazanarak bu mağlubiyeti telafi edeceklerine inandığını belirtti.

Başkan sahaya indi

HALİL ÖZTÜRK
Yeni Çorumspor Başkanı Fatih Özcan, Turgutluspor mağlubiyetinin ardından ligde yarışın iyice kızışması üzerine sahaya indi. Dün yapılan haftanın ilk antrenmanı öncesinde saha içinde futbolcularla bir toplantı yapan Başkan Özcan futbolculara olan inancını dile getirdi.


Başkan Özcan futbolda her türlü sonucun olduğunu önemli olanın böyle bir mağlubiyetin ardından yeniden ayağa kalkarak yarışa devam etmek olduğunu söyledi. Turgutluspor maçında istemedikleri bir oyun ve sonucunda da beklemedikleri bir mağlubiyet aldıklarını belirten Özcan ‘Ben her zaman söyledim sizlere inanıyor ve güveniyorum. ü
Futbolda her türlü sonuç normal önemli olan sahada kazanmak adına mücadele etmektir. Her zaman aynı performansı göstermek mümkün değil. İnişler çıkışlar olacaktır önemli olan düştüğümüz yerden kalkarak yarışa devam etmektir. Ligde mücadele sürüyor ve her geçen hafta dahada zorlaşıyor.
Bizim sizlerden isteğimiz sahada formanızın hakkını vermeniz ve mücadele etmeniz. Bu süreçte az hata yapan hedefe ulaşacaktır. Takım olarak Turgutluspor maçında çok hata yaptık ve sonucunda kaybettik. Turgutlu maçından gereken dersi çıkartarak önümüze bakmak zorundayız.


Pazar günü son haftaların formda takımı Halide Edip ile karşılaşacağız. Bu maçı kazanarak hem camia olarak yeniden ayağa kalkacağız hemde yarıştaki avantajımızı devam ettirmek zorundayız. Sizlerden isteğin bugünden itibaren takım olmanız bir bütün olarak hafta sonuna kadar birbirinizi en güzel şekilde pazar günki maça hazırlamanız. Size inanıyor ve güveniyoruz bu takım bu sene bunu başaracaktır’ dedi.

Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2019, 10:51
YORUM EKLE
YORUMLAR
Volkan Demirel
Volkan Demirel - 3 yıl Önce

Bunlar futbolcu ise ben Cristiano Ronaldo yum

Koparan
Koparan - 3 yıl Önce

Dikkat ediyorum
Yorumlar hep negatif olumsuz ense karatma arabesk üzerine
Takım profesyonel takım
Play off potasında
Bir sürü takım play off a oynuyor
Destek olmak varken
Neden sürekli eleştiri var anlamadım
Biraz topçular asılsa idi
Şu an liderdik
Kıytırık kıytırık maçları kaybettik
Pozitif olalım
Safları sıklaştıralım
Allah’a emanet olu hemşerilerim

Üç hilal
Üç hilal - 3 yıl Önce

Fotoğrafda dikkatimi çeken birşey oldu başkan orada konuşma yapıyor toparlanın diyor bu güzel şey ama daha düne kadar futbolcusu olan OĞUZHAN arkadaşın elleri cephe duruşuna bir bakın ya saygı yok hiç aslına bakılırsa bazen burda okuyorum oğuzhan klübün üstünde olmuş yazılarını inanmaya başladım

Nazmi nacar
Nazmi nacar - 3 yıl Önce

Evet evet öyle bir duruş olurmu başkanın yanında başkanın yerinde olsam 5 dk tutmam gönderirim saygı yok görünüyor

Murat can
Murat can - 3 yıl Önce

Filmin sonunu bilende heyecan olmazmış

SIRADAKİ HABER