Başkan’dan iddialı mesaj

Çorum Belediyespor Başkanı Fatih Özcan dün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımdı iddialı bir mesaj yayınladı ve ‘Çok yakında ÇORUM FK’ dedi. Başkan Özcan’ın Federasyon’da yaptığı görüşmelerde isim üzerinde sorun olmadığı logodaki benzerlik nedeni ile kabul edilmediği ve yeni logonun hazırlanarak onay alınacağı öğrenildi.

Başkan’dan iddialı mesaj

HALİL ÖZTÜRK
Çorum Belediyespor Başkanı Fatih Özcan sosyal medya hesabından iddialı bir mesaj yayınladı ve Çorum FK isminin yakında onaylanacağını bildirdi.

Fatih Özcan sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda ‘Büyüklerimiz derler ki ‘Öl söz verme, öl sözünden dönme’ Çok yakında ÇORUM FK. Allah’a çok şükür ağzımızdan çıkanı kulağımız duyuyor. Ne dediğimizi biliyoruz. Yapamayacağımız hiç bir sözü söylemedik . söylemeyiz. Bu yoldan dönen namerttir’ dedi.

İsim değişikliğinin Futbol Federasyonu tarafından kabul edilmemesinin ardından İstanbul’a çıkarma yapan Başkan Özcan’ın yaptığı görüşmelerin ardıdan yaptığı bu paylaşım isim değişikliğinin önümüzdeki toplantıda olacağı yönünde algılandı.
Edindiğimiz bilgiye göre Başkan ve Yönetimin Federasyon yetkilileri ile yaptıkları görüşmelerde isim konusunda sıkıntı olmadığı ancak logonun Çorumspor ile aynı olmasından dolayı değişime onay verilmediği yönünde oldu.
Yapılan görüşmede Federasyon Hukuk Kurulu üyelerinden bilgi alan Çorum Belediyespor Yönetimi hazırlanacak logo ile birlikte önümüzdeki ay yapılacak olan yönetim kurulu toplantısına değişiklik için bir başvuru daha yapması bekleniyor.
Federasyon ile yapılan görüşmede Çorum Futbol Kulübü yerine Çorum FK olarak kullanılacak ve logoda yapılacak değişikliklerin ardından isim değişikliğine onayın çıkacağı konusunda garanti alan Başkan Fatih Özcan’ın böyle iddialı bir mesaj yayınladığı belirtildi.

Öte yandan yeni başvuru için Yönetimin oluşturduğu kurulun çalışmaya başladığı ve başvurunun önümüzdeki günlerde yapılacağı öğrenildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Halil H.
Halil H. - 2 yıl Önce

Takımın kalitesi artmadıkça isim ve logo değişse ne fayda

SIRADAKİ HABER